بازی Ghost Recon: Wildlands برای آخر هفته رایگان شد

۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۰
اطلاعات کاملی در رابطه با بروزرسانی روز اول بازی Ghost Recon: Wildlands منتشر شد

به تازگی شرکت یوبی سافت اعلام کرده است که بازی محبوب Ghost Recon: Wildlands برای آخر هفته به صورت رایگان در دسترس تمامی کاربران قرار خواهد گرفت. جزئیات بیشتر را در ادامه مطالعه کنید.

طبق اعلامیه جدید شرکت یوبی سافت، بازی Ghost Recon: Wildlands برای آخر هفته رایگان شده است و این فرصت بسیار خوبی است تا علاقه مندان به این بازی، برای مدت محدودی به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند. این نسخه رایگان از نسخه آزمایشی یا به اصطلاح دمو ۵ ساعته این بازی متفاوت خواهد بود و در طول ۳ روز، برای همگان رایگان است.

طبق این خبر جدید، بازی Ghost Recon: Wildlands از روز پنجشنبه یعنی ۲۰ مهر ماه، تا روز یکشنبه ۲۳ مهر ماه در اختیار کاربران پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان رایانه‌های شخصی خواهد بود. بازیکنان در این آخر هفته می‌توانند به حالت جدید PvP این بازی که سازندگان آن را حالت Ghost War نامیده اند، دسترسی داشته باشد و در کنار دیگر بازیکنان، به تجربه این بازی بپردازند. قابل ذکر است که تمامی بروزرسانی‌های همگانی که برای این بازی منتشر شده است، برای این نسخه محدود هم در دسترس خواهد بود. از طرفی دیگر، بازیکنان قادر نخواهند بود تا به بسته‌های الحاقی منتشر شده برای این بازی، دسترسی داشته باشند.

همچنین در کنار این فرصت ویژه، یک تخفیف بسیار عالی هم برای بازی Ghost Recon: Wildlands در تمامی نسخه‌ها تدارک دیده شده است و کاربران می‌توانند این بازی را با قیمت ۳۰ دلار و با یک تخفیف ۵۰ درصدی، خریداری کنند. البته این تخفیف فقط در این مدت رایگان بودن بازی در دسترس خواهد بود. البته پیشرفت‌ها، تجربه‌ها و امتیاز‌های جمع آوری شده (XP) توسط کاربران، در صورتی که نسخه کامل را خریداری کنند، به بازی منتقل خواهد شد و می‌توانند در بازی با همان پیشرفت‌ها، ادامه کار خود را دنبال کنند. قابل ذکر است که اگر شما یکی از کاربران برنامه Uplay هستید و قصد دانلود این بازی را دارید، هم اکنون امکان پیش دانلود و پری لود (Pre-Load) این بازی فراهم گردیده و می‌توانید برای دریافت آن، اقدام کنید.

حالت جدید Ghost War که بازیکنان در آن به صورت ۴ به ۴ در مقابل یکدیگر بازی خواهند کرد، در روز جاری به همراه یک بروزرسانی رایگان و همگانی برای پلتفرم‌های مقصد این بازی منتشر شده است. زمان کلی این حالت ۱۰ دقیقه خواهد بود و در طول ۳ مرحله، بازیکنان بازی خود را انجام خواهند داد. در حال حاضر ۸ نقشه و ۱۲ کلاس مختلف برای این بازی تدارک دیده شده و در آینده، تعداد این نقشه‌ها و کلاس‌ها به همراه محتویاتی جدید و در قالب بروزرسانی‌های بعدی، افزایش خواهد داشت.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید