اولین اطلاعات و تصاویر منتشر شده از عنوان شبیه‌ساز راه‌آهن A-Train Express

۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۶

شرکت Artdink، اولین تصاویر و اطلاعات از عنوان تازه معرفی شده A-Train Express برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ را منتشر کرد. این عنوان که جدیدترین نسخه از مجموعه عناوین شبیه‌ساز توسعه و مدیریت راه‌آهن است، هفته گذشته در کنفرانس شرکت سونی در مراسم Tokyo Game Show 2017، معرفی شده بود.

در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده از این عنوان را مطالعه کنید.

  • در مورد سری عناوین A-Train

یک شبیه‌ساز معاصر در زمینه توسعه و مدیریت راه‌آهن که توسط استدیوی Artdink توسعه یافته است، سری عناوین A-Train به مجموعه‌ای با قدمت و پرفروش تبدیل شده، که بیش از ۳۰ سال مورد علاقه هواداران بوده است.

در این مجموعه بازیکنان مدیریت یک شرکت راه‌آهن را بر عهده گرفته، مکان‌های مناسبی برای ساخت ریل راه‌آهن انتخاب کرده، و شهر را توسعه می‌دهند.

A-Train از آن دسته عناوین بوده که سطح بالایی از آزادی عمل را در اختیار شما می‌گذارد. نحوه پیشروی در بازی کاملا به شما بستگی داشته، و هر آنچه این عنوان را بیشتر بازی کنید، عمق آن نیز افزایش می‌یابد. این بازی یک شبیه‌ساز کامل و همه جانبه است.

همچنین، A-Train عنوان شبیه‌ساز راه‌آهنی بوده که در آن شهرهای واقعی وجود داشته، و قطارهای حقیقی قابل کنترل هستند.

  • در مورد عنوان A-Train Express

عنوانی همیشه در حال تکامل از مجموعه A-Train، که پس از ۱۶ سال مجددا به پلتفرم پلی‌استیشن بازگشته است.

A-Train 9، آخرین نسخه از این سری عناوین بر روی رایانه‌های شخصی، به لطف خلاقیت‌های بی‌اندازه خود هواداران بسیاری را مسحور کرده، و حال قرار است بر روی پلی‌استیشن ۴ نیز منتشر شود.

عنوان A-Train Express ویژگی‌های متفاوتی را از نسخه A-Train 9 برداشته، هرچند برای اولین بار در تاریخ این سری، قرار است یک قطار تندرو نیز در این عنوان وجود داشته و از شمال تا جنوب کشور را پوشش دهد. نه تنها بار دیگر می‌توانید با کنترلر این عنوان را تجربه کنید، بلکه به لطف پشتیبانی از هدست واقعیت مجاری پلی‌استیشن وی‌آر، حال این عنوان به صورتی کاملا جدید قابل بازی است.

با معرفی نسخه پلی‌استیشن ۴، حال کسانی که عنوان A-Train 9 را نیز تجربه نکرده بودند، می‌توانند از دنیای عمیق آن لذت ببرند.

  • ویژگی‌های کلیدی

شهرهای زیبا

سایه‌های ایجاد شده توسط نور خورشید، بازتاب تصویر ساختمان‌ها در آب، و درختان متنوع و رنگارنگ، نه تنها بسیار زیبا بوده بلکه همگی به صورت رئال‌تایم نمایش داده خواهند شد.

نقشه‌های بسیار بزرگ

نقشه‌های این عنوان به قدری بزرگ بوده که می‌توان خط یامانوته را به صورت کامل در آن جا داد. در نقشه‌های بزرگ و ۱۰ کیلومتر در ۱۰ کیلومتری این عنوان، مرکز توکیو را بازسازی کرده، یا ساختمان‌ها و راه‌آهن مخصوص خود را بسازید.

آزادی قرار دادن ساختمان‌ها در هر مکانی که دوست دارید

از دامنه کوه‌ها گرفته تا مناطق ساحلی، شما قابلیت آن را داشته تا ساختمان‌ها را در هر مکان و به هر جهتی که دوست دارید قرار دهید. تنها با یک نگاه به مجموعه ساختمان‌های کنار هم چیده شده در این عنوان، می‌توانید متوجه شوید که آزادی عمل در این بازی بیش از سایر عناوین شبیه‌ساز معاصر است.

راه‌آهن‌هایی سرشار از تنوع

A-Train مجموعه عظیمی از وسایل نقلیه مختلف را برای شما فراهم خواهد آورد. در این عنوان ماشین‌های متفاوت ژاپنی از زمان‌های مختلفی وجود داشته و به شما اجازه می‌دهند تا شهر را به هر حالتی که دوست دارید طراحی کنید. شما نهایتا می‌توانید تا ۲۰۰ وسیله نقلیه را به صورت همزمان در نقشه قرار داده، و یک برنامه ترافیکی کاملا شلوغ را داشته باشید.

حل مشکلات به وجود در رابطه با اتوبوس و کامیون‌ها

شما در این عنوان توانایی مدیریت اتوبوس و کامیون‌ها را نیز خواهید داشت. فقط بر روی قطارها تمرکز نکرده، و در مواقع ضروری از جاده‌های کم‌ خرج‌تر استفاده کنید!

قابلیت شخصی‌سازی کامل قطارها

قبل از بدست آوردن قطارهای مختلف پانتوگراف‌های آنان را تهیه کرده، تا راه‌آهن شما جلوه واقعی داشته باشد. شما همچنین این قابلیت را داشته تا هر قطاری را که دوست دارید بر روی مسیر مورد نظر خود قرار دهید.

بخش رانندگی

در «بخش رانندگی» شما می‌توانید از دید کنترل کننده قطار، زمان‌هایی که خود برای قطارها در نظر گرفته‌اید را تجربه کرده و از مناظر شهر لذت ببرید. شما همچنین قابلیت دیدن از زاویه ماشین‌های شخصی و کشتی‌های کوچک را نیز خواهید داشت.

شهر و زمین‌های ایده‌آل خود را بسازید

در این عنوان به کمک یک ویرایشگر نقشه پیشرفته، شما می‌توانید زمین، کوه‌ها، دره‌ها و موارد بیشتری را برای نقشه خود طراحی کنید. یک شهرسازی واقعی از ساختن زمین آن آغاز خواهد شد!

برای اولین‌بار در تاریخ این سری، یک قطار تندرو در سرار کشور!

مدل‌های واقعی قطارهای تندروی کشور ژاپن که از شمال تا جنوب این کشور را پوشش داده، درون این عنوان قرار گرفته‌اند.

مجموعه کاملی از قطارها

در کنار ۲۲۰ وسیله نقلیه مختلف موجود در این عنوان، به درخواست هواداران مجموعه وسایل نقلیه کاملا جدیدی نیز به این بازی اضافه شده‌اند. بسیاری از این قطارها، برای اولین‌بار به سری A-Train آمده، و راه‌آهن شما را از قبل نیز واقعی‌تر می‌کنند.

شهر خود را با ساختمان‌های متفاوتی تزیین کنید

ساختمان‌های جدیدی به این عنوان اضافه شده، تا در کنار قطارهای تازه، زینت بخش شهر شما باشند.

  • حمایت از پلی‌استیشن وی‌آر

با استفاده از پلی‌استیشن وی‌آر، شما می‌توانید شهر خود را همانند یک ژرفانما تجربه کنید. این بخش از ۴ اندازه مختلف حمایت خواهد کرد.

  • «حالت پرواز» به لطف کنترلر پلی‌استیشن ۴

بازیکنان می‌توانند با استفاده از قابلیت‌های حرکتی کنترلر پلی‌استیشن ۴، در شهر خود پرواز کرده و میان ساختمان‌ها جابجا شوند. شما در این بخش به لطف دکمه Share پلی‌استیشن ۴، قابلیت عکس گرفتن و فیلم‌برداری را نیز خواهید داشت.

  • ویدیو‌های آموزشی

ویدیوها و نقشه‌های آموزشی جدیدی به این عنوان افزوده شده، تا بازیکنان تازه وارد بتوانند بدون هیچ مشکلی با گیم‌پلی این عنوان آشنا شوند.

نسخه ژاپنی عنوان A-Train Express قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر (۳۰ آذر)، به صورت انحصاری برای پلتفرم پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. نسخه غربی این عنوان هنوز به صورت رسمی تایید نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید