گیفت کارت
گیفت کارت

یوبی‌سافت، استودیویی جدید به منظور گسترش بازارش در کانادا راه‌اندازی کرد

۱۴ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۰

به تازگی شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اعلام کرده است که در حال گسترش فعالیت‌های خود در کبک (Quebec) است و برنامه دارد که تا سال ۲۰۲۷ میلادی بیش از یک هزار شغل در این منطقه کانادایی ایجاد کند. این شرکت فرانسوی این خبر را اوایل امروز منتشر کرد و از برنامه‌های خود مبنی بر ایجاد استودیویی با برندی جدیدی تحت عنوان ساگونه (Saguenay)، منطقه‌ای در شرق مونترال، پرده برداشت. این استودیو موظف است تا ابتدا ۱۲۵ نفر را به استخدام خود در آورد و بر روی خدمات آنلاین و تکنولوژی‌های مرتبط فعالیت کند.

همچنین شرکت یوبی‌سافت بیان کرد که ۷۸۰ میلیون دلار برای گسترش‌ فعالیت‌های خود تا سال ۲۰۲۷ میلادی در کبک سرمایه‌گذاری کرده است. یانیس مالت (Yannis Mallat)، مدیرعامل استودیوهای یوبی‌سافت مونترال (Montreal)، کبک و تورنتو (Toronto) در این خصوص اظهار داشت:

ما یوبی‌سافت ساگونه را به این جهت اختصاص داده‌ایم که به وظیفه‌ای که در آینده متمرکز است دست یابد. توسعه تجربه‌های متصل که این امکان را فراهم می‌سازد تا میلیون‌ها بازیکن با یکدیگر ملاقات کنند و در پلتفرم‌های بازی‌های آنلاین با یکدیگر ارتباط برقرار کنند؛ به طور کلی رشد و نوآوری در این زمینه نه تنها برای خود یوبی‌سافت مفید است بلکه برای کل صنعت بازی‌های ویدئویی نیز سازنده خواهد بود.

استودیوی‌های یوبی‌سافت مونترال و کبک مسئول ساخت سری Assassin’s Creed و عناوینی نظیر Far Cry Primal، Far Cry 4 و Watch Dogs 2 بوده‌اند. در اطلاعیه امروز مشخص شد که هر دو استودیو باید به ترتیب به ۶۷۵ و ۲۰۰ تعداد کارمند برسند. همچنین شرکت یوبی‌سافت اعلام کرد که در آینده‌ای نزدیک استودیویی جدید در این منطقه ایجاد خواهد شد.

مورد انتظار‌ترین بازی در دست ساخت استودیوی یوبی‌سافت مونترال، عنوان Assassin’s Creed Origins که قرار است برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید