تماشا کنید: نگاهی به گیم پلی عنوان Skyrim بر روی کنسول نینتندو سوییچ

۱۳ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۰:۲۷

اگر از طرفداران بازی Skyrim و از دارندگان کنسول نینتندو سوییچ هستید، مطمئنا کنجکاوید که بدانید این عنوان محبوب بر روی این کنسول چگونه اجرا می شود. حال به تازگی دو تریلر جدید از عنوان Skyrim بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است که در آن شاهد بخش هایی از گیم پلی بازی خواهیم بود.

عنوان محبوب Skyrim سال گذشته رسما برای کنسول نینتندو سوییچ معرفی و از آن رونمایی شده و در E3 2017 نیز اطلاعات و جزییاتی اندک از این عنوان منتشر شد. از آن زمان تا به حال اطلاعات و جزییات بیشتری از این نسخه در دسترس نبوده و تنها شایعات از انتشار این عنوان در پاییز امسال خبر می دهند. حال به تازگی، دو تریلر جدید از گیم پلی عنوان Skyrim بر روی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است . تریلر اول را می توان کامل ترین ویدیو منتشر شده از گیم پلی این بازی دانست زیرا که به خوبی شاهد محیط بازی، آیتم ها، مبارزات و همچنین قابلیت Amiibo هستیم. به وسیله این قابلیت، همان طور که در تریلر نیز مشاهده می شود، شما می توانید با تهیه مجسمه های آمیبو زلدا و قرار دادن آن بر روی Joycon های نینتندو سوییچ سلاح، لباس و سپر زلدا را در بازی Skyrim آزاد کرده و از آن ها استفاده کنید که قابلیت بسیار جالبی به نظر می رسد.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

در تریلر دوم  هم مربوط به نمایشگاه PAX West است که شاهد یازده دقیقه از گیم پلی عنوان Skyrim بر روی کنسول نینتندو سوییچ و در حالت Handheld هستیم. شما می توانید تریلر مورد نظر را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید