تماشا کنید: مقایسه گرافیکی بازی Destiny 2 در سه حالت مختلف بر روی رایانه های شخصی

۹ شهریور ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۵

در روز های گذشته، شاهد انتشار نسخه بتای بازی Destiny 2 برای رایانه های شخصی بوده ایم. صرف نظر از کیفیت این عنوان بر روی کنسول ها، احتمالا بسیاری از کاربران که هنوز نسخه بتا را تجربه نکرده اند، کنجکاو هستند که Destiny 2 بر روی رایانه های شخصی با چه کیفیتی اجرا خواهد شد. 

پس از عرضه بتای عنوان Destiny 2 در ماه جولای برای کنسول های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، حال به تازگی آن دسته از کاربران رایانه های شخصی که این عنوان را پیش خرید کرده اند نیز می توانند نسخه بتای عنوان Destiny 2 را تجربه کنند. یکی از تفاوت های نسخه رایانه های شخصی Destiny 2 با نسخه کنسولی آن این است که استودیوی بانجی برای کاربران رایانه‌شخصی، برخی ویژگی‌های گرافیکی جدید و منحصر به فرد را قرار داده است که نسخه های کنسولی از آن بی‌بهره‌اند.

حال با انتشار نسخه بتای عنوان Destiny 2 برای رایانه های شخصی، کانال Arekkz در سایت یوتیوب ویدیویی از نسخه بتای این عنوان منتشر کرده است که در این ویدیو به مقایسه گرافیکی نسخه بتای بازی Destiny 2 در سه حالت مختلف بر روی رایانه های شخصی می پردازد و شما می توانید این ویدیو را در قسمت پایین مشاهده کنید:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

البته استودیوی بانجی با انتشار حداقل سیستم مورد نیاز و سیستم پیشنهاد بازی Destiny 2، به کاربران پیشنهاد می دهد از یک رایانه قدرتمند برای اجرای این بازی استفاده کنند. بازی بر روی تنظیمات بسیار پایین گرافیکی هم خیلی بد نیست اما در تنظیمات گرافیکی اولترا، بافتها با کیفیت تر و لبه های اجسام صاف تر به نظر می رسند.

عنوان Destiny 2 در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۱۷(چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۶) برای کنسول های پلی استیشن ۴ و اکس باکس وان و در تاریخ ۲۴ اکتبر ۲۰۱۷(سه‌شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶) برای رایانه های شخصی در دسترس خواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید