عنوان Playerunknown’s Battlegrounds بخش کمپینی نخواهد داشت

اخبار بازی ۸ شهریور ۱۳۹۶ - ۰۱:۱۹

مدتی است که طرفداران عنوان Playerunknown’s Battlegrounds درباره احتمال وجود بخش کمپین در آینده‌ای نزدیک برای این عنوان سوالاتی را مطرح می‌کنند. اخیرا آقای Brendan Greene از طرف شرکت Bluehole به عنوان طراح این بازی درباره‌ی این موضوع صحبت کرد. وی اظهار داشت که شرکت سازنده چندین برنامه برای بهبود Playerunknown’s Battlegrounds در نظر دارد، اما هیچکدام از آن‌ها درباره‌ی بخش کمپین نمی‌باشد. به طور کلی هیچگونه برنامه‌ای برای بخش داستانی وجود ندارد و سخت است بشود انتظار آن را در آینده داشت. همچنین اضافه کردن چنین محتوایی می‌تواند مفهوم و تصور کلی را در پایه‌ی بازی تحریف کند.

من فکر می‌کنم برای خلق آن، ایده‌ی داستانی بسیار مهم است و در حال حاضر ما هیچگونه ایده‌‌ای برای آن نداریم زیرا اگر بخواهیم بخش داستانی تک نفره را به آن اضافه کنیم باید تاریخچه جزیره را نیز با آن همراه کنیم.

عنوان Playerunknown’s Battlegrounds در حال حاضر پرفروش ترین بازی سال ۲۰۱۷ می‌باشد و بیشتر از ۸ میلیون نسخه از آن به فروش رسیده است. همچنین اخیرا این عنوان توانست جایگاه Dota 2 را به عنوان بیش ترین تعداد کاربر آنلاین کسب کند و از این نظر در استیم به مقام اول برسد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید