Gamescom 2017 | تریلر معرفی بخش مرکزفرماندهی عنوان Call of Duty: WWII

۱ شهریور ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۶

در تریلر جدید عنوان Call of Duty: WWII شاهد معرفی بخش مرکز فرماندهی (Headquarters) خواهیم بود. مکانی برای رقابت، افزایش مهارت و ایجاد روابط اجتماعی.

روز گذشته در جریان نمایشگاه Gamescom سال ۲۰۱۷ تریلری منتشر شد که نگاهی اجمالی به مرکز فرماندهی عنوان Call of Duty: WWII دارد. در این تریلر تمام کارهایی که بازیکنان در این منطقه قادر به انجام‌اند با جزئیات کامل شرح داده شده. در انتهای خبر می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده کنید.

براساس آنچه که از مشاهده تریلر حاصل می‌شود، بنظر می‌رسد مرکز فرماندهی مکانی برای تجدید قوا جهت تجربه مجدد بخش چندنفره باشد. همچنین قادر خواهید بود تا در زمان انتظار جهت آنلاین شدن سایر اعضای تیم خود به کارهای زیر در این منطقه مشغول شوید:

  • شرکت در تمرینات تیراندازی، شامل تابلوی امتیازات جهت رقابت بازیکنان
  • تمرین افزایش میزان امتیازات خود در محدوده معین شده
  • رقابت ۱ در برابر ۱ نفره، در حالی که سایر افراد آنلاین مشغول تماشای شما هستند
  • آزادسازی/ باز کردن لباس‌های نظامی

همانطور که در تریلر قابل مشاهده است، مرکز فرماندهی مکانی پویا است و این امکان را به بازیکنان خواهد داد تا توانایی‌های خود را ارتقا دهند، برای کسب افتخارات با یکدیگر رقابت کنند و درجه خود را افزایش دهند. هدف تریلر این است که آن چیزی که بیش از همه در مرکز فرماندهی اهمیت دارد: “روابط اجتماعی، شخصی‌سازی، رقابت و پاداش” است. با اینکه بنظر می‌رسد این بخش تنها یک چرخه تکراری ساده از گیم‌پلی باشد، اما احتمال می‌رود بازیکنانی در این بین پیدا شوند که تمرکز خود را بیشتری برروی مد و لباس معطوف کنند، تا نرخ کشتار/ مرگ. در ادامه می‌توانید تریلر منتشر شده را مشاهده نمائید:

دانلود با کیفیت ۴۸۰p | دانلود با کیفیت ۷۲۰p | دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

عنوان Call of Duty: WWII قرار است در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (۱۲ آبان ۱۳۹۶)  برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود. چندی پیش نیز اطلاعات کاملی از مرکز فرماندهی عنوان Call of Duty: WWII منتشر شده بود که می‌توانید آن را از طریق این لینک در وب‌سایت گیمفا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید