گیفت کارت
گیفت کارت

Gamescom 2017 | بسته‌الحاقی Cats & Dogs برای عنوان The Sims 4 معرفی شد

۳۰ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۲

سرانجام حیوانات خانگی نیز راهی عنوان The Sims 4 شدند.

امروز در جریان کنفرانس نمایشگاه Gamescom شرکت الکترونیک‌آرتز، از بسته‌الحاقی جدید عنوان The Sims 4 با نام Cats & Dogs رونمایی شد. این بسته‌الحاقی حیوانات خانگی را به بازی اضافه خواهد نمود، همچنین برای بازیکنان این امکان فراهم خواهد شد که شغل دامپزشکی را نیز برای خود برگزینند. 

برخلاف برخی از نسخه‌های پیشین عنوان The Sims که برای کنسول‌ها عرضه شده بودند، The Sims 4 برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان تجربه‌ای همانند رایانه‌های شخصی را ارائه خواهد کرد. بازیکنان می‌توانند قبل از ساختن خانه‌های خود، سیمزهای منحصر بفرد خود را توسط سیستم پرجزئیات ساخت شخصیت‌های موجود در بازی خلق کنند. سیمزها می‌توانند در دنیای اطراف خود به گشت و گذار و ماجراجویی بپردازند. پورت نسخه کنسولی تمام مواردی که در نسخه رایانه‌های شخصی ارائه شد، بعلاوه تمامی محتوای اضافی‌ای که رایانه‌های شخصی از زمان عرضه دریافت نموده‌اند را دارا می‌باشد. پس از عرضه The Sims 4 برای کنسول‌ها نیز، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان به مانند رایانه‌های شخصی بروزرسانی‌ها و بسته‌های الحاقی بیشتری را دریافت خواهند نمود.

می‌توانید تریلر منتشر شده از این بسته‌الحاقی را نیز در پایان خبر مشاهده فرمائید. عنوان The Sims 4 قرار است در تاریخ ۱۷ نوامبر (۲۶ آبان) برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود، نسخه‌ رایانه‌های شخصی آن نیز هم‌اکنون در دسترس قرار دارد. بسته‌الحاقی Cats & Dogs نیز قرار است در تاریخ ۱۰ نوامبر (۱۹ آبان) عرضه گردد. 

در نهایت، برای دارندگان کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس اگر اقدام به پیش‌خرید نسخه معمولی عنوان The Sims 4 کنید، می‌توانید بسته Perfect Patio Stuff را که شامل لوازم و تجهیزات بیرون از منزل، مانند جکوزی می‌شود را دریافت نمایید. اگر اقدام به پیش‌خرید نسخه Deluxe بازی کنید، می‌توانید بازی را زودتر از بقیه و در تاریخ ۱۴ نوامبر تجربه کنید و همچنین علاوه بر بسته Perfect Patio Stuff می‌توانید از آیتم‌های ویژه‌ای مانند کلاه حیوانات بهره‌مند شوید. مشترکین سرویس EA Access نیز می‌توانند این عنوان را ۵ روز پیش از عرضه تجربه نمایند.

دانلود با کیفیت ۴۸۰pدانلود با کیفیت ۷۲۰pدانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید