تاریخ عرضه نسخه آمریکای شمالی Etrian Odyssey V مشخص شد

۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۸:۱۱

شرکت اتلوس (Atlus) اعلام کرده که نسخه آمریکای شمالی عنوان Etrian Odyssey V: Beyond the Myth، در تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۵ مهر) به دو صورت دیجیتالی و فیزیکی بر روی پلتفرم نینتندو ۳DS عرضه خواهد شد. نسخه اروپایی این عنوان هنوز تاریخ مشخصی نداشته و قرار است پاییز امسال منتشر شود.

اولین نسخه‌های فیزیکی عرضه شده این عنوان، از جمله نسخه‌هایی که توسط هواداران پیش‌خرید شده‌اند، شامل پاداش‌های زیر خواهند بود.

  • کتاب هنری ۲۴ صفحه‌ای: صفحه‌های این کتاب هنری توسط طراحی‌های بسیار زیبای آقای یوجی هیموکای (Yuji Himukai)، از شخصیت‌ و محیط‌های این عنوان، تزیین شده است. دیدن تصاویر هنری جستجوگران منحصر به فردی که به گروه شما اضافه می‌شوند، تجربه‌ای بی‌نظیر است.
  • دیسک موسیقی شامل ۶ آهنگ: حتی یک ماجراجویی بسیار بزرگ نیز بدون موسیقی بسیار خسته کننده خواهد بود. پس (با استفاده از این دیسک) از موسیقی‌های گوش‌نواز آهنگساز معروف این سری آقای یوزو کوشیرو (Yuzo Koshiro) لذت برده، و خود را برای شرکت در یک ماجراجویی آماده کنید.
  • جعبه بیرونی: درخت Yggdrasil و ماجراجویان مشتاق زینت بخش این جعبه رنگارنگ بوده، که از پاداش‌های گرانبهایی که درونش قرار گرفته‌اند، محافظت می‌کند.

شرکت اتلوس در کنار تاریخ عرضه این عنوان، از کلاس شخصیتی Fencer (شمشیرباز) نیز رونمایی کرده، که در ادامه می‌توانید اطلاعات منتشر شده در مورد آن را مطالعه نمایید.

عاقلانه نیست که بدون داشتن یک شمشیرباز حرفه‌ای، به ماجراجویی بر روی درخت Yggdrasil بپردازید، پس به نظرتان بهتر نیست یک Earthlain Fencer داشته باشید تا به هنگام گشت و گذار در محیط از شما محافظت کند؟ شخصیت‌های Fencer استاد استفاده از شمشیر‌های کوتاه و باریک و سپر بوده، و به هنگام مبارزه سریعا به دشمن خود حمله می‌کنند. Fencerها که از سرعت بالایی برخوردار بوده، متخصص جاخالی دادن، ضربه زدن به دشمن، به وجود آوردن قدرت‌های دفاعی و ترکیب حملات خود با سایر اعضای گروه هستند. آن‌ها می‌توانند با قربانی کردن تجهیزات بی‌استفاده خود سرعتشان را افزایش داده، یا آنکه با استفاده از توانایی شمشیرزنی خود به گردبادی از درد تبدیل شوند.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید