منتظر تریلر‌های بیشتری از گیم‌پلی بخش تک‌نفره Call of Duty WWII در آینده نزدیک باشید

۱۵ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۰۵

روز‌به‌روز به تاریخ انتشار Call of Duty: World War 2 نزدیک و نزدیک‌تر می‌شویم و با گذشت زمان شور و اشتیاق طرفداران این سری نیز هر روز بیشتر می‌شود و انتظار دیدن تصاویر و تریلر‌های جدید از این بازی را دارند. خبر خوب این است که این اتفاق به‌زودی رخ خواهد داد و ما شاهد تریلر‌های بیشتری از بخش تک‌نفره این بازی خواهیم بود.

به لطف اکتیویژن و Slegdehammer Games به‌تازگی شاهد اطلاعات و تریلر‌ی جدید از بخش زامبی این بازی بودیم (هرچند که این تریلر بدون اطلاع سازندگان این بازی به بیرون درز کرده بود و سازندگان نیز زیاد از این موضوع خوشحال نشدند)،‌ اما برای کسانی که منتظر دیدن تریلرهای بیشتر از بخش تک‌نفره این بازی هستند، باید اعلام کنم که در هفته‌های آتی می‌توانند با این بخش از بازی، بیشتر آشنا شوند.

مایکل کاندری (Michael Condrey) بنیان‌گذار شرکت توسعه دهنده Sledgehammer Games و کارگردان Call of Duty: WW2 به‌تازگی بعد از حضور در حساب رسمی توییتر خود، با سوال یکی از طرفداران رو‌به‌رو شده بود که از وی پرسیده بود که آیا در آینده نمایش‌های بیشتری از بخش تک‌نفره این بازی منتشر خواهد شد یا خیر؟ کاندری نیز در پاسخ اعلام کرده بود که در “هفته‌های آینده” طرفداران می‌توانند اطلاعات بیشتری از این بخش به‌دست آورند.

عنوان Call of Duty: WWII جدیدترین سری از بازی‌های Call of Duty است که امسال به ریشه‌های خود بازگشته و روایتگر داستان این بازی در دوران جنگ جهانی اول است؛ که همین موضوع باعث شده که بسیاری از طرفداران به آینده این عنوان امیدوار شده و گمانه‌زنی‌هایی برای بازگشت این سری به روز‌های اوج خودش داشته باشند. این عنوان امسال، در تاریخ ۳ نوامبر برابر با دوشنبه ۱۲ آبان برروی پلتفرم‌های پلی‌اسیتشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. برای دیدن این تریلر‌ها در هفته‌های آینده، با گیمفا همراه باشید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید