گیفت کارت
گیفت کارت

PlayerUnknown: پیام ما در خصوص شیوه خرید در بازی Battlegrounds روشن نبوده است

۱۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۹

برندان گرین معتقد است که طرفداران این بازی، به درستی متوجه ویژگی‌ جدید بازی Battlegrounds نشده‌اند و عصبانیت آن‌ها به همین دلیل است.

Player Unknown’s Battlegrounds از زمان عرضه، مورد استقبال بازیکنان و منقدان قرار گرفته‌است. توسعه دهندگان این بازی به تازگی از شیوه خرید درون بازی رونمایی کردند که البته این طرح باعث نارضایتی برخی از بازیکنان شد. مشکل اصلی این دست از بازیکنان این است که در ابتدا برندان گرین، کارگردان این عنوان، اعلام کرد که تا زمان عرضه نسخه نهایی این بازی، هیچگونه آیتمی برای خرید وجود نخواهد داشت. اکنون اما شرایط تغییر کرده است. این دلیل عصبانیت بازیکنان است.

به همین دلیل برندان گرین تصمیم گرفت که توضیحاتی در خصوص شرایط و تصمیمات جدید، ارائه دهد:

هدف ما از اول این بوده است که ویژگی‌های مختلف بازی را تا زمان عرضه نسخه نهایی، به آن اضافه کنیم. ما باید تمام قابلیت‌های جدید را در حالت دسترسی پیش از عرضه، به بازی اضافه کنیم و آن‌ها را امتحان کنیم تا تجربه متعادل و ثابتی را در اختیار بازیکنان قرار دهیم.

گرین افزود:

من نگرانی بازیکنان را درک می‌کنم اما احساس می‌کنم که امتحان کردن این ویژگی‌ها در بازاری به بزرگی استیم ضروری است و منفعت بازی را در پی دارد. شما در نهایت همان بازی را با همان گیم‌پلی و همان خودرو‌ها و سلاح‌ها تجربه خواهید کرد. تجربه نسخه پایانی تفاوتی با نسخه فعلی ندارد.

البته که حرف‌های گرین در خصوص امتحان ویژگی‌ها و قابلیت‌های جدید، قبل از زمان عرضه، درست و منطقی به نظر می‌رسد اما طرفداران و بازیکنان این بازی معتقدند که PlayerUnknown باید به قولش مبنی بر عدم وجود آیتم‌های قابل خریداری، پیش از عرضه نهایی، عمل می‌کرد.

PlayerUnknown’s Battlegrounds در حال حاضر در اختیار دارندگان کامپیوتر‌های شخصی قرار گرفته است و در پایان سال برای آیکس‌باکس وان عرضه می‌شود.

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید