تصاویری جدید در مورد انتشار نسخه جداگانه Call of Duty: Modern Warfare Remastered انتشار یافت

۳۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۵

به تازگی تعدادی تصاویر جدید در رابطه با عرضه نسخه جداگانه بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered انتشار یافته است که جزئیات آن را در ادامه می‌توانید مطالعه کنید.

همان طور که اطلاع دارید، در سال گذشته جدیدترین نسخه از سری بازی محبوب Call of Duty با نام Call of Duty Infinite Warfare منتشر شد که در کنار آن، سازندگان نسخه ویژه دیگری را برای بازی در نظر گرفته بودند که نسخه بازسازی شده بازی فوق العاده Call of Duty: Modern Warfare را شامل می‌شد و شاید علت فروش بالای آخرین نسخه از این سری، همین بازی ریمستر شده بود.

به هرحال بعد از گذشت مدت زمانی ما شاهد انتشار شایعاتی جدید از بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered بودیم که نشان می‌داد کمپانی اکتیویژن (Activision)، قصد دارد نسخه جداگانه بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered را در روز ۲۷ ژوئن منتشر کند.

رفته رفته این شایعات قوت گرفت و حال شایعه و خبر دیگری درست یک هفته قبل از آن تاریخ مشخص شده در این رابطه انتشار یافته که می‌تواند هر کسی را از انتشار این نسخه جداگانه مطمئن سازد و می‌توانیم منتظر این باشیم که اکتیویژن این بازی را هفته دیگر معرفی یا حتی منتشر کند.

پیرامون همین موضوع چندی پیش وب سایت CharlieIntel تعدادی تصاویر جدید از این نسخه جداگانه بازی Call of Duty: Modern Warfare Remastered منتشر کرد که مربوط به نسخه پلی استیشن ۴ بازی می۷شود. همچنین بر روی پشت جلد بازی هم قیمت ۳۹٫۹۹ دلار دیده می‌شود که کاملا برای این نسخه مستقل بازسازی شده مناسب است.

در هر صورت اگر این نسخه مستقل قرار باشد که انتشار یابد، دارندگان کنسول پلی استیشن ۴ می۷توانند از عرضه این عنوان بر روی کنسول خود مطمئن باشند. از سویی دیگر هم کاربران شبکه استیم نیز، انتظار انتشار این ریمستر را دارند.

در ادامه می‌توانید تصاویر جدید منتشر شده را ببینید:

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید