اطلاعات جدیدی همراه با تصاویر تازه‌ای از عنوان Extinction منتشر شد

۱۲ خرداد ۱۳۹۶ - ۲۰:۴۷

Extinction جدیدترین بازی استودیوی Iron Galaxy است که به‌تازگی معرفی شده. حال شاهد انتشار تصاویر جدیدی به‌همراه اطلاعات تازه‌ای از این بازی هستیم.

Extinction به‌واسطه بیانیه‌ای که استودیوی Iron Galaxy انتشار داده است، چنین توصیف شده:

تا جایی که همه به یاد دارند، انسانیت با خودش در جنگ بوده است. طول سالیان سال انسان‌ها در میان خودشان با یکدیگر به نبرد پرداختند درحالی که تهدید اصلی دور از آن‌ها مشغول کسب قدرت بود. افسانه‌ها به آن‌ها Ravenii می‌گفتند، هیولاهایی که ۱۵۰ فیت قد داشته و دشمن اصلی بشریت برای انقراض بودند. حال این دشمن افسانه‌ای بازگشته‌ است و تنها کسانی که به روش‌های اساطیری آموزش دیده‌اند می‌توانند در مقابل آن‌ها بایستند. شما در نقش سربازی به نام Avil بخشی از آخرین بازماندگان هستید که باید در مقابل آن‌ها آخرین دیوار دفاعی بشریت باشید.

 

در ادامه تعدادی از ویژگی‌های گیم‌پلی بازی هم اعلام شده است:

  • داستانی عمیق و گسترده: از بشریت در مقابل غول‌ها دفاع کنید، مردم را نجات دهید و سربازان را در شهر به لشکر خود اضافه کنید تا در مقابل دشمنان بجنگند.
  • ماموریت‌های جانبی پویا: ماموریت‌های جانبی بسیاری در بازی گنجانده شده که باعث می‌شود امتیاز ارتقا کسب کنید و در حین داستان اصلی نیز به شما کمک می‌کند.
  • مهارت‌های تاکتیکی: در هوا و زمین حرکت کنید، برروی دیوار بدوید، با شلاق خود به دشمنان حمله کنید. مهارت‌های مختلف کسب کرده و براساس استراتژی خودتان آن‌ها را گسترش دهید.
  • محیط قابل تعامل: محیط بازی کاملا قابل تخریب است و شما می‌توانید از اشیای جهان بازی به‌عنوان سلاح استفاده کنید.
  • سناریوهای مختلف میدان نبرد: هر مکان نبرد دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود است تا از عدم تکراری شدن آن جلوگیری گردد.
  • جنگ‌های شخصی‌سازی شده: میدان‌های نبرد کاملا شخصی‌سازی شده را بسازید تا بازی‌بازان مختلف در بخش آنلاین به تجربه آن‌ها بپردازند.

Extinction قرار است توسط Maximum Games انتشار یابد. بازی ۶۰ دلار قیمت خواهد داشت و برای کنسو‌ل‌های پلی استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌شخصی انتشار می‌یابد.

کارگردان بازی Kraig Kujawa است که پیش‌تر برروی Batman: Arkham Origins و  Dark Void درکنار Bionic Commando کار کرده است.

شما می‌توانید پیش‌نمایش معرفی این بازی را نیز در اینجا مشاهده کنید.

در ادامه می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی را مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید