MSI کارتهای گرافیک سری AERO ITX را معرفی می نماید: به اندازه کف دست، با قدرت یک مشت محکم

۱۲ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۰۰

شرکت MSI ، محبوب ترین تامین کننده کارت های گرافیک گیمینگ، مفتخر است سری جدیدی به کارت های گرافیک سری ۱۰ NVIDIA GeForce® GTX بیفزاید. با حداکثر طول۱۷۳ میلیمتر، مدل های جدید AERO ITX اندازه ای کوچکتر ولی قدرتی برابر برادران بزرگ خود دارند.
این مادربردهای دقیقا سازگار با مادربردهای جدید Z270I GAMING PRO CARBON می باشند. این موضوع باعث شده که این کارتها بهترین انتخاب برای سیستم های گیمینگ و HTPC ها باشند. مدلهای AERO ITX که بر اساس GeForce® GTX 1070 و GeForce® GTX 1060 طراحی شده اند دارای یک فن MSI TORX بر روی هیت سینک هایی می باشند که همچنین مجهز به لوله های ۸ میلیمتری و فن آوری مدیریت جریان هوا هستند.همه این قطعات توسط یک پوشش زیبای مشکی و نقره ای همراه با مقدار کمی کربن پوشیده شده اند.
حتی در مقیاس های کوچک حفظ حداکثر سکوت دارای اهمیت بالایی است. فن آوری MSI ZERO FROZR زمانی که دما پایین است و سیستم فعالیت بالایی ندارد فن TORX را متوقف می نماید.
مدلهای جدید AERO ITX تا انتهای این ماه روانه بازار خواهند شد . برای اطلاع از زمان قطعی فروش با فروشگاه های قطعات MSI تماس بگیرید.

با MSI خود را برای واقعیت مجازی آماده نمایید

برای اینکه از دستگاههای واقعیت مجازی نهایت لذت را ببرید، نیاز به سخت افزار قدرتمندی دارید.
کارتهای گرافیک MSI GEFORCE® GTX 1060 و سری های بالاتر برای کاربران واقعیت مجازی کارایی بالا و بازی روان به ارمغان می آورند.
همچنین برنامه MSI GAMING APP داری قابلیتی برای بهینه سازی سیستم برای بازی VR می باشد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید