بازی Pinstripe منتشر شد

۵ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۱
بازی Pinstripe منتشر شد

به‌تازگی بازی دوبعدی اکشن و ماجراجویی Pinstripe برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر شده است.

سازنده این بازی آقای Thomas Brush می‌باشد که ساخت عناوینی مانند Skinny و Coma را در کارنامه کاری خود دارد. Thomas Brush که تنها توسعه دهنده بازی می‌باشد نخستین بار مبلغی به ارزش ۲۸,۰۰۰ دلار برای توسعه بازی از علاقه‌مندان درخواست کرده بود اما در نهایت مبلغ ۱۰۶,۷۲۹ دلار توسط ۳,۷۸۰ کاربر برای توسعه بازی او در وبسایت کیک‌استارتر جمع آوری شد. هم‌اکنون Thomas Brush به لطف سایت کیک‌استارتر توانسته است به طور قابل ملاحظه‌ای بازی خود را توسعه ببخشد. در قسمت زیر توضیحات تکمیلی در رابطه با این بازی که توسط Thomas Brush منتشر شده است را می‌توانید مطالعه کنید:

بازی Pinstripe عنوانی احساسی در سبک ماجراجویی می‌باشد که داستان بازی در جهنم جریان دارد. تمام مراحل ساخت و توسعه بازی طی پنج سال تنها توسط یک مرد با نام Thomas Brush انجام شده است. شما در بازی در نقش فردی به نام Teddy ظاهر خواهید شد، در تلاش باشید تا رازهای مربوط به گذشته Teddy را کشف کنید و در راه پیدا کردن علت مرگ دختر Teddy، با او همسفر شوید.

در این قسمت میتوانید خلاصه ای از محتوای موجود در بازی را مشاهده کنید:

  • ماجراجویی در ۶ مرحله زیبا از جهنم
  • گوش دادن به موسیقی متن منحصر به فرد که توسط سازنده بازی ساحته شده است.
  • استفاده از تفنگ برای مبارزه با موجودات عجیب و غریب و ماجراجویی برای حل پازل و معماهای بازی
  • با کمک حیوان خانگی خود، George به دنبال پیدا کردن سرنخ‌های مختلف باشید.
  • جست وجو برای کشف راز تدی و مرگ دخترش به نام بو
  • استفاده از صدای شخصیت های معروف یوتیوب برای صداهای خنده دار موجود در بازی

نکته ای که بازی Pinestripe را بسیار با اهمیت جلوه می‌دهد این است که ساخت تمام محتوای بازی به جز قسمت صداگذاری بر عهده Thomas Brush بوده است، همچنین شرکت Armor Games نیز وظیفه انتشار بازی را برعهده دارد.

بازی Pinestripe با قیمت ۱۴.۹۹ دلار عرضه شده است و اگر چنانچه قبل از تاریخ ۱ ماه می سال جاری این بازی را خریداری کنید از تخفیف ۱۰ درصدی برخوردار خواهید شد.

 

0
0
برچسب‌ها:

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید