باکس‌آرت‌های احتمالی Call of Duty: WWII منتشر شدند – وجود محتویات انحصاری برای پلی‌استیشن۴

۲ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۴۸

اخبار زیادی طی روز گذشته در مورد معرفی رسمی Call of Duty: WWII که قرار است در روز چهارشنبه صورت گیرد، منتشر شده است. هم‌اکنون باکس‌ آرت‌های احتمالی بازی در وب‌سایت فروشگاه آمازون شعبه انگلستان لیست شده‌اند.

طبق ظاهر تصاویر انتشار یافته بنظر می‌رسد باکس‌ آرت‌ Call of Duty: WWII مانند نسخه‌های پیشین این سری یعنی Call of Duty: Infinite Warfare و Call of Duty: Advanced Warfare نمایانگر سربازی در میادین نبرد نمی‌باشد. در مقابل، این تصاویر برروی سربازی تنها با لباسی از جنگ جهانی دوم و چهره‌ای پریشان تمرکز دارند که دستانش را هنگامی که پلاکی در مشت گرفته، برروی دهانش گذاشته است – این تصاویر می‌توانند بازتاب دلخراش حوادثی باشند که در طول جنگ رخ داده. در ادامه می‌توانید باکس آرت‌های انتشار یافته را مشاهده نمائید:

همانطور که در تصاویر بالا قابل مشاهده است شاید جای تعجب نداشته باشد، نوشته‌ای در کنار درجه سنی بازی در باکس آرت نسخه پلی‌استیشن ۴ وجود دارد که خبر از وجود محتویات انحصاری زمانی را می‌دهد. نوشته روی تصویر “نقشه‌های بازی را ۳۰ روز زودتر تجربه کنید”. فعلا نمی‌توان اطمینان حاصل کرد که آیا این نوشته بدان معناست که بازیکنان می‌توانند بازی را زودتر از زمان انتشار تجربه کنند یا اینکه این ویژگی‌ها تنها موارد موجود در بخش چندنفره در قالب فاز بتا هستند، اما این را می‌دانیم که قطعا نوشته روی کاور بازی موجب برانگیختن هیجان در بین مخاطبان خواهد شد.

امیدواریم جزئیات محتویات انحصاری طی ماه‌های آتی و در زمان نمایش بازی در نمایشگاه E3 سال ۲۰۱۷ اعلام شوند. طبق کنفرانس شرکت سونی در طول نمایشگاه E3 سال گذشته که تمرکز زیادی برروری Call of Duty: Infinite Warfare داشت و همچنین همکاری بین شرکت سونی و اکتیویژن که هنوز هم در جریان است، می‌توانیم منتظر ارائه اطلاعات بیشتری در مورد محتوای انحصاری بازی در طول مراسم امسال باشیم. درحال حاضر، فعلا منتظر رسیدن روز چهارشنبه و مشاهده نمایشی از Call of Duty: WWII خواهیم بود.

بر طبق شایعات احتمالی Call of Duty: WWII قرار است در تاریخ ۳ نوامبر ۲۰۱۷ (مصادف با ۱۲ آبان ۱۳۹۶) برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید