ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic تکذیب شد

۲۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۰۸:۳۰

به تازگی گزارش جدیدی منتشر شده است که شایعه‌ی ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic را تکذیب می‌کند. چند روز پیش شایعات جدیدی در سطح اینترنت به لطف گفته‌های جدید لیام رابرتسون (Liam Robertson) منتشر شد که حکایت از ساخت نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic توسط استودیوی بایوور آستین (BioWare Austin) داشتند، اما اینطور که پیداست گفته‌های رابرتسون بر مبنای اطلاعاتی قدیمی بیان شده بودند. « Jason Schreier» از وب‌سایت کوتاکو (Kotaku) جزئیات جدیدی از این پروژه منتشر کرده است که در ادامه به آن‌ها خواهیم پرداخت.

گفته‌های اخیر « Jason Schreier» که به رد شایعات ساخت نسخه‌ی بازسازی/احیا شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic می‌پردازد بدین شرح است:

این اطلاعات قدیمی است. چیزی که من از اعضای استودیوی بایوور آستین شنیده‌ام این است که این استودیو در واقع بر روی نمونه‌های اولیه‌ی Knights of the Old Republic کار می‌کرده است، اما این پروژه هیچگاه چراغ سبز نگرفته است و ساخت و توسعه‌ی آن آغاز نشده است.

رابرتسون نیز در ادامه به شفاف‌سازی بیشتر پیرامون گفته‌هایش پرداخت و ابراز داشت:

اجازه دهید که در این مورد شفاف‌سازی کنم که من فکر نمی‌کنم که KOTOR یک پروژه‌ی در جریان باشد. از همان افرادی که من در خصوص پروژه‌ی Dylan شنیدم، مطلع شدم که نمونه‌سازی نسخه‌ی احیا شده‌ی KOTOR در استودیوی بایوور آستین مربوط به سال‌های قبل است. من فکر می‌کنم که این پروژه پس از آن به شکل دیگری جریان داشته باشد. من هنوز معتقد هستم که استودیوی بایوور آستین بر روی پروژه‌ای مربوط به مجموعه‌ی Star Wars کار می‌کند و در این مورد اطمینان دارم.

بنابراین و با توجه به گفته‌های اخیر رابرتسون، پروژه‌ی در دست تولید استودیوی بایوور آستین که به مجموعه‌ی Star Wars مرتبط است، نسخه‌ی بازسازی/احیا شده‌ی Star Wars: Knights of the Old Republic نخواهد بود. این استودیو در حال حاضر کنترل بازی The Old Republic MMO را در دست دارد و به ساخت و توسعه‌ی بازی جدید بایوور کمک می‌کند. این پروژه در دفتر ادمونتون بایوور در حال توسعه است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید