تاریخ انتشار بازی Asura مشخص شد

۱۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۱
تاریخ انتشار بازی Asura مشخص شد

به‌تازگی استودیوی بازیسازی Ogre Head اعلام کرده است بازی Asura در تاریخ ۱۴ ماه آوریل سال جاری برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، مک و لینوکس منتشر خواهد شد.

استودیوی مستقل Ogre Head در کشور هندوستان واقع شده است و تنها توسط دو شخص احداث گشته و اداره می‌شود. بازی Asura در سبک rogue-like می‌باشد و بنابر اعلام سازندگان داستان بازی الهام گرفته از افسانه‌های هندی می‌باشد

آیا تاکنون چیزی در مورد این بازی شنیده اید؟ در این قسمت یک مرور کلی از محتوای داستانی این بازی که بر روی شبکه استیم منتشر شده خواهید داشت:

بازی Asura در سبک rogue-like است که بر گرفته از افسانه های هندی می باشد. در این بازی شما در نقش یک اهریمن واقع می شوید که می‌بایست مسیر خود را از بین امپراطوری Daeva پیدا کنید، همچنین قادر خواهید بود به انواع سلاح‌های مختلف مجهز شوید و با دقت به ساختن شخصیت مورد نظر خود با استفاده از درخت مهارت‌ها که به طور دائم در حال تغییر است، بپردازید. این بازی می تواند بسیار بی رحمانه باشد! آیا شما قادر خواهید بود از بین خاکسترها برخیزید؟ آیا می‌توانید امپراطوری Daeva را شکست بدهید؟

در این قسمت می‌توانید ویژگی‌های کلیدی بازی را مشاهده کنید :

  • از میان مسیرهای موجود یک راه را برای خود انتخاب کنید و به ماجراجویی در آن بپردازید، به یاد داشته باشید که هر مسیر زیبایی‌ها، دشمنان و سختی مخصوص خود را داراست.
  • شخصیت خود را توسط درخت مهارت ها با بیش از ۸۰ مهارت مختلف ارتقا دهید.
  • ۳ اهریمن مختلف را از بند رها و خشم خود را آزاد کنید.
  • با ریسک‌های بسیار زیاد در بازی می‌توانید تجهیزات و غنایم بسیار ارزشمندی را بدست بیاورد.
  • به مقابله با انبوهی از دشمنان اهریمنی که هریک دارای مهارت های منحصر به فردی هستند و برگرفته از افسانه های هندی می باشند، بروید.
  • با قهرمانان اهریمنی Naga ،Vanara ،Daeva و Hathira مبارزه کنید و مهارت های بیشتری را آزاد نمایید.

تاکنون قیمت دقیقی برای این بازی اعلام نشده است.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید