یوبیسافت تایید کرد که تصاویر لو رفته از Assassin’s Creed Eygpt جعلی بودند

۴ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۱

یوبیسافت هیچگونه اطلاعات جدیدی از عنوان موردانتظار سری Assassin’s Creed انتشار نداده است اما طی چند ماه اخیر شاهد انتشار تصاویر مختلفی بوده‌ایم که حال معلوم شد آن‌ها جعلی بوده‌اند.

ماه گذشته شاهد انتشار تصویری بودیم که اعلام شده بود مربوط به بازی جدید سری Assassin’s Creed است. حال مدیر بخش محتویات یوبیسافت یعنی Aymar Azaizia به‌صورت رسمی اعلام کرد که تصویر منتشر شده جعلی بوده و صحت ندارد. او ادامه داد که هرگونه تصویری که شما تا به‌حال از بازی دیده‌اید صحت نداشته‌اند، چه این تصویر و چه تصاویری که ماه‌های گذشته به اسم Assassin’s Creed جدید انتشار یافته‌اند.

طبق گفته شرکت یوبیسافت عنوان جدیدی از سری Assassin’s Creed در دست ساخت است که می‌خواهد گیم‌پلی سری را متحول کند و ارتقا ببخشد اما ما هنوز نه نام آن را می‌دانیم و نه تاریخ انتشار تقریبی آن مشخص شده. یوبیسافت اعلام کرده که هیچ گونه فشاری برروی تیم سازنده نمی‌آورد و هرچقدر زمان می‌خواهند به آن‌ها می‌دهد تا بازی به بهترین شکل عرضه شود. یکی از کاربران فروم Neogaf نیز اطلاعات تازه‌ای از بازی انتشار داده است، نخستین نکته این است که Assassin’s Creed Empire قرار است سری را به جلو ادامه ندهد بلکه پیش درآمدی بر بازی خواهد بود. این بازی توسط تیم سازنده Assassin’s Creed IV: Black Flag توسعه داده می‌شود. ما در نقش شخصی بازی می‌کنیم که پیش‌تر برده بوده و از نیاکان Altair است. نقشه بازی سه برابر آنچه که Black Flag بوده، خواهد بود و این بسیار عظیم است.

ایو گلیموت، مدیرعامل شرکت یوبیسافت، نیز به انقلابی بودن جدیدترین نسخه سری Assassin’s Creed اشاره داشت. گلیموت درمورد نسخه جدید این سری که احتمالا Empire یا Egypt نام دارد چنین می‌گوید که قرار است Assassin’s Creed را به سطح جدیدی وارد کند و آن‌ها تمام تلاش‌شان را برای این اتفاق کرده‌اند. او در مصاحبه گیم‌اسپات چنین گفت:

چیزی که ما در توسعه Assassin’s Creed بعدی مشاهده کردیم، این بود که این سری توانایی وارد شدن به مرحله بالاتری را دارد. پس تصمیم گرفتیم هرچه‌قدر زمان نیاز دارد را در اختیارش بگذاریم تا تجربه خارق‌العاده‌ای به بازی‌باز دهد. زمان دادن به این بازی مشکلی ایجاد نکرد چراکه شرکت دارای بازی‌های دیگری نیز بود. پتانسیل فوق‌العاده‌ای در این سری وجود دارد تا بتواند آن را بیش از پیش عالی کند پس ما تصمیم گرفتیم با دادن زمان بیشتر مدل بازی را تغییر و با تجربه‌ای زیبا‌تر بازگردیم.

شایعاتی نیز مبنی بر انتشار بازی در اکتبر امسال منتشر شده که می‌توانید در اینجا مشاهده کنید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید