گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

احتمال عرضه‌ی Bloodstained: Ritual of the Night برای نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی

اخبار بازی ها
احتمال عرضه‌ی Bloodstained: Ritual of the Night برای نینتندو سوییچ در سال جاری میلادی

بخش اروپای شرکت نینتندو اخیراً اقدام به ارسال خبرنامه‌ای کرده است که بر طبق آن مطلع شدیم که بیش از ۶۰ بازی مستقل قرار است برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه گردد؛ نکته‌ی جالب اما حضور لوگوی بازی Bloodstained: Ritual of the Night در تصویر منتشر شده از این بازی‌های مستقل است. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

با توجه به اطلاع رسانی‌های اخیر پیرامون کنسول تازه‌ وارد نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، مطلع شدیم که بازی مورد انتظار Bloodstained: Ritual of the Night نیز قرار است برای این کنسول عرضه گردد. این بازی جزو شش بازی مستقل سطح بالاست که قرار است برای جدیدترین کنسول شرکت نینتندو عرضه گردد. در بیانیه‌ی رسمی اخیر بخش اروپای شرکت نینتندو، تصویری از بازی‌های مستقلی که قرار است برای این کنسول ترکیبی عرضه گردد منتشر شده است که لوگوی بازی Bloodstained: Ritual of the Night نیز در این تصویر قرار دارد.

در تصویر منتشر شده شاهد لوگوی بازی‌های مستقلی هستیم که قرار است در سال جاری میلادی برای کنسول نینتندو سوییچ عرضه گردند. نکته‌ی جالب اما این است که بازی Bloodstained: Ritual of the Night قرار است در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۸ میلادی روانه‌ی بازار گردد. بنابراین یا روند توسعه‌ی این بازی با سرعت بیشتری پیگیری می‌شود یا از سوی دیگر احتمالاً این بازی برای کنسول نینتندو سوییچ زودتر از دیگر پلتفرم‌های مقصدش عرضه گردد.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night، نسخه‌ای معنوی از سری بازی‌های کلاسیک و مشهور Castlevania است که توسط کوجی ایگاراشی (Koji Igarashi)، کارگردان سری حماسی و خون‌آشامی ذکر شده، توسعه می‌یابد.

بازی Bloodstained: Ritual of the Night که در حال حاضر در مرحله‌ی ساخت و توسعه قرار دارد، قرار است در نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۸ میلادی برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و رایانه‌های شخصی عرضه گردد. چندی پیش مطلع شدیم که ساخت نسخه‌ی Wii U این بازی لغو شد؛ پس از تاخیر عرضه‌ی این بازی تا سال ۲۰۱۸، توسعه دهندگان آن تصمیم به توسعه‌ی نسخه‌ی نینتندو سوییچ به جای نسخه‌ی Wii U آن گرفتند و قرار است شاهد ویژگی‌های جدیدی در آن باشیم.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت