قابلیت تجارت به عنوان Pokemon Go افزوده خواهد شد

۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۴:۳۸

در میان خواسته‌های زیاد بازیکنان عنوان Pokemon Go، یک خواسته وجود دارد که در صدر جدول بیشترین‌ها قرار گرفته است؛ و آن خواسته، افزوده شدن قابلیت تجارت به این عنوان است. مدیر تولید این عنوان، یغنی تاتسو نومورا (Tatsuo Nomura)؛ به بازی‌بازان اطمینان داد که این قابلیت در دست توسعه است، ولی نیانتیک (Niantic) درباره‌ی آن خیلی محتاط است.

بخش عظیمی از موفقیت عنوان Pokemon Go این بوده است که بازی‌باز را مجبور می‌کند تا در محیط خارج از خانه به بازی بپردازد. در مصاحبه با پلیگون (Plygon)، نومورا با استرس بیان داشت که این مساله برای توسعه‌دهندگان باید خیلی مهم باشد که عنوان آنها به بازی‌باز این اجازه را ندهد که بی تحرک باشند.

شما قادر نیستید تا پوکمون خود را با کسی که ۱۰۰ مایل از شما فاصله دارد، عوض بکنید. ما نمی‌خواهیم بازی آنلاینی را توسعه‌دهیم که شما فقط بتوانید در آن تعویض انجام دهید.

شرکت نیانتیک درحال تلاش برای این است که این عنوان را اساسا تغییر ندهد زیرا می‌خواهد برخی از ویژگی‌های این عنوان که آنرا در بین برخی‌ها خیلی محبوب کرده است، ثابت و بدون تغییر بماند. با استناد به نومورا، این روند بسیار حساس است.

ما همچنان به دنبال پاسخی برای نیاز قابلیت تجارت و معامله در این عنوان هستیم، که به نظر منطقی باشد و موجب مرگ این عنوان نشود. اگر ما در این کار شکست بخوریم، به راحتی این عنوان را می‌کشیم.

انتظار می‌رود که این قابلیت، زمانی در سال ۲۰۱۷ به این عنوان اضافه شود.

شرکت نیانتیک ادامه می‌دهد تا بتواند پشتیبانی خودش را از عنوان Pokemon Go نشان دهد. در تاریخ ۱۷ فوریه، توسعه‌دهنده ۸۰ پوکمون نسل دوم را در طبیعت منتشر کرد تا بازیکنان این عنوان بتوانند آن‌ها را پیدا کنند و جمع‌آوری کنند.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید