id Software به پشتیبانی از بخش چند نفره‌ی DOOM ادامه می‌دهد

۱۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۵
شرکت دنوو توضیحاتی در رابطه غیرفعال شدن قفل خود از بازی DOOM داده است

ریبوت سری محبوب و کلاسیک سری DOOM، یکی از تحسین شده‌ترین بازی‌های ویدئویی سال پیش میلادی است. بازی DOOM توانست تحسین منتقدان و بازیکنان را برانگیزاند و استودیوی id Software، توسعه دهنده‌ی آن، با عرضه‌ی محتوای اضافی برای آن به خوبی به پشتیبانی از این بازی پرداخت؛ با این وجود، به نظر می‌رسد که این پشتیبانی به این زودی‌ها به اتمام نخواهد رسید. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

بازی DOOM یکی از تحسین شده‌ترین عناوین سال ۲۰۱۶ میلادی است و استودیوی id Software به خوبی پس از عرضه‌ی آن با انتشار محتوای جدید به خصوص برای چند نفره‌ به پشتیبانی از آن تا بدین لحظه و سال جاری میلادی پرداخته است. مارتی استراتون (Marty Stratton) و هوگو مارتین (Hugo Martin)، دستیاران کارگردان این بازی در استودیوی id Software، در گفتگو با وب‌سایت IGN، تائید کردند که این استودیو تصمیم دارد با عرضه‌ی بسته‌های الحاقی متعدد همچنان به پشتیبانی از این بازی و به خصوص بخش چند نفره‌اش بپردازد.

مارتی استراتون و هوگو مارتین در جریان رویداد D.I.C.E 2017 در این خصوص بیان داشتند:

ما فکر می‌کنیم که عرضه‌ی بسته‌ی الحاقی برای بخش چند نفره‌ی DOOM، یکی از بهترین کارهایی است که در این زمینه انجام داده‌ایم. ما به بخش چند نفره بسیار اهمیت می‌دهیم و هنوز موارد بسیاری وجود دارد که ما در حال کار بر روی آن‌ها جهت در دسترس قرار دادن برای بازیکنان این بازی هستیم.

آن‌ها در ادامه ابراز داشتند که پس از انجام بررسی‌های متعدد، به این نتیجه رسیدند که این یکی از بهترین کارهایی است که می‌توان جهت افزایش موفقیت این بازی انجام داد و یقیناً خواسته‌ی طرفداران این عنوان نیز می‌باشد.

متاسفانه در حال حاضر اطلاعاتی از برنامه‌های این استودیو جهت پشتیبانی بیشتری از بخش چند نفره در دسترس نیست و باید منتظر اعلامیه‌ها و رونمایی‌های بعدی آن‌ها بمانیم.

بازی DOOM که در سبک تیراندازی اول شخص است و توسط استودیوی id Software توسعه یافته است، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید