احتمالاً بازی Ira برای کنسول نینتندو سوییچ نیز عرضه گردد

توسعه دهندگان بازی Ira اعلام کرده‌اند که در صورتی که کیت‌های توسعه‌ی جدیدترین کنسول نینتندو، یعنی نینتندو سوییچ، به دست آن‌ها برسد، احتمالاً بازی نامبرده را برای آن عرضه کنند.

این آخر هفته (میلادی)، کنفرانس سازندگان بازی‌های ویدئویی در کشور ژاپن برگزار شد. در جریان این رویداد، ماسارو میتسویوشی (Masaru Mitsuyoshi) از شرکت نینتندو، با ماسارو ایجوین (Masaru Ijuin) از شک کپکام (Capcom) در مورد کنسول نینتندو سوییچ به صحبت پرداختند.

از جمله نکات برجسته‌ی صحبت‌های دو فرد مذکور می‌توان به مشخص شدن هزینه‌ی دریافت کیت‌های توسعه‌ی کنسول ترکیبی نینتندو سوییچ اشاره کرد. گفته شده که هزینه‌ی دریافت کیت‌های توسعه کنسول مذکور، ۵۰ هزار ین است که معادل ۴۱۸ یورو می‌شود. با توجه به قیمت پایه‌ی کنسول نینتندو سوییچ، قیمت کیت‌های توسعه‌ی آن قابل قبول است و نشان می‌دهد که نینتندو از اشتباهات خود در قبال کنسول ناموفق Wii U درس گرفته است.

این خبر توجه بسیاری از توسعه دهندگان مستقل بازی‌های ویدئویی که از قیمت کیت‌های توسعه‌ی نینتندو سوییچ اطلاعی نداشتند را به خود جلب کرد. به عنوان نمونه، Ore Creative، استودیوی سازنده‌ی بازی ماجراجویی و اشاره و کلیک Ira، از شنیدن این خبر به ذوق آمد و اعلام کرد که احتمالاً بازی خود را برای این کنسول عرضه کنند.

آن‌ها از طریق شبکه‌ی اجتماعی توییتر اعلام کردند که «بازی Ira احتمالاً برای نینتندو سوییچ نیز عرضه گردد». استودیوی مستقل توسعه دهنده‌ی این عنوان، پس از مطلع شدن از این نکته که کیت توسعه‌ی نینتندو سوییچ هنوز به صورت عمومی در دسترس قرار نگرفته است، متن کوتاه فوق‌الذکر را منتشر کرد.

این استودیو در ادامه در توییتر در پاسخ به نظرات کاربران بیان داشت که عرضه‌ی Ira برای نینتندو سوییچ احتمالاً خیلی طول نکشد. این گفته‌ها، نشان از علاقه‌ی خاص این استودیوی توسعه دهنده به این مهم دارد اگرچه هنوز چیزی به صورت رسمی اعلام نشده و همه چیز یک احتمال است.

بازی Ira توسط استودیوی Ore Creative برای عرضه در ماه آوریل میلادی برای رایانه‌های شخصی در دست ساخت و توسعه قرار دارد. این عنوان ماجراجویی از گرافیکی سورئال برخوردار است و در گذشته و حال جریان دارد.

12345678910(بدون امتیاز)
Loading...

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید