پشتیبانی از Star Wars: Battlefront ادامه می‌یابد

۱۴ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۵:۲۵
تاریخ انتشار چهارمین بسته گسترش دهنده بازی Star Wars Battlefront مشخص شد

استودیوی دایس فعلا قصد ارائه محتوای جدید برای عنوان Star Wars: Battlefront ندارد اما پشتیبانی از آن همچنان ادامه خواهد داشت و شاهد ارائه به‌روزرسان‌های مختلف برای حل مشکلات خواهیم بود.

دایس هم‌اکنون تمرکز ویژه‌ای برروی نسخه دوم Star Wars: Battlefront دارد که قرار است درکنار تمرکز ویژه‌ای چند نفره بخش داستانی تک‌نفره نیز داشته باشد. دایس در بلاگ رسمی خود چنین گفت که محتوای Skirmish دیگری برای بازی Star Wars: Battlefront عرضه نخواهد شد. Skirmish به شما اجازه می‌داد به‌صورت آفلاین و با چندنفره با دوستان برروی یک کنسول یا از طریق سرویس آنلاین به تجربه بازی بپردازید. دشمنان شما هوش مصنوعی بوده و شما باید با دوستان خود آن‌ها را شکست می‌دهید. البته توجه داشته باشید که پشتیبانی از بازی همچنان ادامه دارد. مسئول روابط عمومی الکترونیک آرتز اعلام داشت که این شرکت بازی Battlefront را رها نکرده است.

تیم ما همچنان توجه ویژه‌ای به گزارش‌های بازی‌بازان در رابطه با باگ‌ها دارد و به محتوای درخواستی طرفداران نیز توجه می‌کند. درست است که دیگر محتوای Skirmish به بازی اضافه نمی‌شود اما این به معنای اضافه نشدن دیگر محتوا نیست، پس همچنان امکان اضافه شدن محتوای جدید در دیگر بخش‌های بازی وجود دارد.

تا به اینجا این عنوان چهار بسته الحاقی دریافت کرده است که در ادامه لیست آن را مشاهده می‌کنید:

  • Outer Rim
  • Bespin
  •  Death Star
  •  Rogue One: Scarif

این بسته‌های الحاقی نقشه‌های جدید، سلاح‌ها و قهرمانان قابل بازی جدیدی به بازی اصلی اضافه کرده‌اند. باید دید که در سال ۲۰۱۷ چه نوع محتوایی دریافت خواهد کرد. Star Wars: Battlefront هم‌اکنون در دسترس رایانه‌های شخصی، ایکس‌باکس وان و پلی استیشن ۴ است.

نسخه بعدی سری Star Wars: Battlefront قرار است در تعطیلات امسال عرضه شود. این نسخه دارای بخش داستانی تک‌نفره نیز بوده و قرار است بزرگ‌تر از نسخه پیشین باشد. دومین نسخه از سری Battlefront توسط سه استودیوی دایس، Motive Studios و Criterion درحال ساخت است. طبق آخرین آمار Star Wars: Battlefront توانست ۱۴ میلیون نسخه فیزیکی به فروشگاه‌ها ارسال کند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید