اسکوئرانیکس‌ اطلاعات تازه‌ای از بازی Avenger انتشار داد

۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۳

روز گذشته بود که اسکوئرانیکس به‌صورت رسمی از همکاری با مارول و ساخت بازی The Avengers خبر داد. حال اطلاعات بیشتری منتشر شده است.

در ابتدا به این نکته اشاره شد که بازی قرار است داستانی کاملا جدید داشته و به ریشه‌های داستانی خود نیز پایبند باشد. همچنین این بازی تا سال‌ها شمارا سرگرم خواهد کرد. The Avengers قرار است در سال ۲۰۱۸ عرضه شود.

ابتدا استودیوی مارول بیانیه‌ای انتشار داده است که همکاری بین دو شرکت را تایید و استدیوهای سازنده را تحسین می‌کند.

باهمکاری استودیوهای کریستال داینامیک و Eidos-Montréal ما قرار است با دو استودیو برتر صنعت کار کنیم که استعداد ویژه و توانایی فوق العاده‌ای در ساخت بازی داشته‌اند و آن‌ها می‌خواهند داستان‌های مارول را به‌گونه‌ای به بازی‌ها بیاورند که شما هیچ‌گاه تجربه نکرده‌اید.

بازی The Avengers نشان‌دهنده این است که مارول اهمیت ویژه‌ای به بازی‌سازی درکنار کمیک، سریال و فیلم می‌دهد. ما نیز تنها درصورتی می‌توانستیم اینکار را انجام دهیم که با ذهن‌های خلاق اسکوئرانیکس همکاری کنیم.

فیل راجزر مدیرعامل شرکت اسکوئرانیکس نیز با انتشار بیانیه‌ای بازی جدید عنوانی به‌شدت سرگرم‌ کننده خواند و قول عنوانی عالی را داد.

دنیای گسترده و متفاوت مارول در طی این سال‌ها میلیون‌ها طرفدار از جمله مارا داشته است. بسیار هیجان انگیز است که با استعدادترین استودیوهای اسکوئرانیکس همراه با داستان‌های فوق العاده مارول کنار هم آمدند تا یک عنوان سرگرم کننده قدرتمند را ارائه دهند. این کنار هم آمدن استعداد و احساسات، بازی را خلق خواهد کرد که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد به قهرمان محبوب خود تبدیل شوند و تجربه‌ای داشته باشند که هیچ‌گاه آن را ندیده‌اند.

در ادامه می‌توانید پیش‌نمایش معرفی بازی را مشاهده کنید.

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود با کیفیت ۷۲۰P

دانلود با کیفیت ۴۸۰P

طبق بیانیه‌ای از کریستال داینامیک، بازی The Avengers توسط آن‌ها توسعه داده می‌شود و همکاری نیز با Eidos-Montréal وجود دارد. The Avengers در سال ۲۰۱۸ منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید