امروز تریلر سینمایی جدیدی از Mass Effect: Andromeda منتشر خواهد شد

۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۶

استودیوی بازی‌سازی بایوور (BioWare)، تصمیم دارد تا در تازه‌ترین اقدامات بازاریابی خود برای بازی مورد انتظار Mass Effect: Andromeda، تریلر سینمایی جدیدی از آن منتشر کند. این تریلر قرار است امروز (پنج‌شنبه ۷ بهمن مصادف با ۲۶ ژانویه میلادی) به صورت عمومی در دسترس قرار گیرد. برای کسب اطلاعات بیشتر با گیمفا همراه باشید.

خبر انتشار تریلر سینمایی جدیدی از بازی Mass Effect: Andromeda، روز گذشته در حساب رسمی این عنوان در شبکه‌ی اجتماعی توییتر منتشر شد. متن توییت مورد بحث به شرح زیر است:

کهکشان جدیدی در انتظار ماست، اما هیچ‌کس به ما خوش‌ آمد نخواهد گفت. فردا (امروز)، شاهد نمایش جدیدی از Mass Effect: Andromeda خواهید بود.

تیزر کوتاهی نیز نیز منتشر شده که مردمِ (همطونان) رایدر (Ryder) را نشان می‌دهد که جهت اسکان به سیاره‌ای تحت عنوان Habitat 7 نزدیک می‌شوند. اگرچه همانطور که در متن توییت اشاره شده، قطعاً استقبال مطلوبی از آن‌ها نخواهد شد.

به غیر از موارد اشاره شده، اطلاعات بیشتری از محتوای موجود در این تریلر در دسترس نیست. اگرچه در گذشته استودیوی بایوور اعلام کرده بود که تا پیش از پایان ماه ژانویه میلادی، شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از این بازی به خصوص بخش چندنفره‌ی آن خواهیم بود که احتمالاً تریلر مذکور نیز پیرامون همین بخش از بازی باشد.

بازی Mass Effect: Andromeda که به عنوان یکی از مورد انتظارترین عناوین امسال شناخته می‌گردد در روز سه‌شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ (۲۱ مارس میلادی) در آمریکای شمالی و روز پنج‌شنبه ۳ فروردین (۲۳ مارس میلادی) نیز در اروپا، برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید