تماشا کنید: تریلر جدید و مزایای پیش‌خرید Prey

۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۰

به‌تازگی، سازنده و ناشر عنوان علمی-تخیلی Prey یعنی آرکین استودیوز و بتسدا، تریلر جدیدی از گیم‌پلی آن به اشتراک گذاشته‌اند و همچنین از مزایای پیش‌خرید آن رونمایی کرده‌اند.

این تریلر جدید که به مدت دو دقیقه است، دشمنان شما در بازی یعنی موجودات بیگانه‌ی تایفون (Typhon) را در ایستگاه فضایی Talos I به نمایش می‌گذارد که به سمت خدمه‌ی ایستگاه حمله‌ور می‌شوند. این تریلر، به شخصیت اصلی بازی یعنی مورگان یو (Morgan Yu) نیز می‌پردازد که همچنان مرموز باقی مانده است. در طول تریلر، شاهد اتاق مورگان هستیم و در ضمن، از این موضوع آگاهی می‌یابیم که وی مدیریت TranStar Corporation را بر عهده دارد. همچنین می‌بینیم که Neuromod برای کسب قدرت بیگانگان استفاده می‌شود و به چشم شخصیت اصلی تزریق می‌گردد. در آخر، این تریلر جدید شامل سلاح‌های مختلفی نظیر S4 Tactical Pump Shotgun ،GLOO Cannon ،Typhon Lure ،Q-Beam ،Disruptor Stun Gun و Recycler Charge می‌شود.

علاوه بر این‌ها، همان‌طور که پیش‌تر گفتیم، از مزایای پیش‌خرید Prey رونمایی شده است. در صورت پیش‌خرید کردن این عنوان، به یک شات‌گان ویژه با نام Margrave، موارد لازم جهت تهیه‌ی مهمات آن، سه Neuromod و دو کیت پزشکی دست خواهید یافت.

همان‌طور که امروز تایید شد، Prey در ۵ مه (۱۵ اردبیبهشت) برای ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. اکنون شما را به تماشای تریلر و تصاویر جدید این عنوان دعوت می‌کنیم:

دانلود ویدئو با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۷۲۰p

دانلود ویدئو با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید