عرضه بسته‌های الحاقی رایگان برای Yakuza 0

۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۹:۲۴

به گفته شرکت سگا، عنوان Yakuza 0 که امروز به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شده است، تا روز ولنتاین (۱۴ فبریه) به صورت هفتگی محتویات قابل دانلود رایگان دریافت خواهد کرد.

شرکت سگا اعلام نموده که در هفته‌های پیش‌رو، به واسطه به‌روزرسانی‌های هفتگی، بسته‌های قابل دانلود رایگانی برای Yakuza 0 عرضه کرده که تمامی دارندگان این عنوان می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. هر بسته الحاقی شامل محتویاتی چون لباس، سلاح، مواد اولیه و تعدادی آیتم جدید برای این عنوان خواهد بود. اولین بسته الحاقی این عنوان امروز منتشر شده و سه بسته دیگر نیز به صورت هفتگی تا قبل از ۱۴ فبریه عرضه خواهند شد. بازیکنان می‌توانند پس از به‌روزرسانی این عنوان با مراجعه به شخصیت دلقک در روبروی معبد‌های موجود در دو منطقه قابل بازی Kamurocho و Sotenbori، این محتویات جدید را دریافت کنند.

Yakuza 0 جدیدترین عنوان از سری یاکوزا بوده که امروز به صورت انحصاری برای کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است. Yakuza 0 که پیش شماره‌ای برای نسخه‌های قبلی از سری یاکوزا بوده، بیانگر داستان دو شخصیت جوان ماجیما گورو (Majima Goro) و کیریو کازوما (Kiryu Kazuma) در سال ۱۹۸۸ میلادی و درگیری‌های آنان با سازمان توجو (Tojo)، یکی از بزرگترین سازمان‌های مافیای ژاپن است. این نسخه با کسب میانگین نمرات ۸۵ در سایت متاکریتیک موفق به کسب عنوان بهترین نسخه از سری یاکوزا از جانب منتقدین شده، و هم‌اکنون پس از Resident Evil 7 Biohazard و جلوتر از عناوینی چون Gravity Rush 2 ،Tales of Berseria و Kingdom Hearts HD 2.8، در سایت متاکریتیک به عنوان دومین بازی برتر کنسول پلی‌استیشن ۴ در سال ۲۰۱۷، لقب گرفته است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید