تماشا کنید: تاریخ انتشار عنوان STRAFE مشخص شد

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰

دیروز، استودیوی Pixel Titans و شرکت Devolver Digital به عنوان سازنده و ناشر عنوان شوتر اول شخص کلاسیک STRAFE، تاریخ انتشار بازی خود را مشخص کردند و البته همراه با آن، یک تریلر کوتاه نیز منتشر نمودند.

شرکت Devolver Digital دیروز به طور رسمی اعلام کرد که عنوان STRAFE در تاریخ ۲۸ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. همان طور که برخی از بازی‌بازان مطلع هستند، این بازی پیش از این برای عرضه برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ نیز برنامه ریزی شده بود اما  Devolver Digital در اطلاعات جدید خود، اشاره‌ای به نسخه پلی‌استیشن ۴ بازی نداشت.

برای کسانی که با این بازی شوتر اول شخص آشنایی ندارند باید بگویم که STRAFE یک شوتر اول شخص با جنبه‌های Sci-fi است و طرفداران این سبک به احتمال زیاد با دیدن گیم‌پلی آن، کمی به یاد سری محبوب DOOM می‌افتند. شما در بازی در نقش یک جنگنده ظاهر می‌شوید که ماموریت‌های غیر ممکنی را در لبه کهکشان انجام می‌دهد. شما در بازی تنها یک فرصت دارید تا با یک شکل از گیم‌پلی مرحله را به اتمام برسانید و اگر در مسیر خود کشته شوید، همه چیز در سری دوم متفاوت خواهد بود. از این نظر، STRAFE می‌تواند به شدت چالش برانگیز باشد.

شما می‌توانید در زیر، برخی از ویژگی‌های مهم بازی را مطالعه نمایید:

سرعت آتشین- اکشن سریع بازی شما را به مانند یک موج ۵۰ مگاترونی کلاهک هسته‌ای تحت تاثیر قرار می‌دهد. این انرژی باعث گداختن سلول‌های اسکین شما می‌شود و ارگان‌های داخلی شما را پاره می‌کند. اگر چیزی باقی مانده بود، برای چیزهای بیشتر بازگردید.

دمیج دائمی- فناوری ÜBER-GORE® به این معنی است که دشمنان با خون بی نهایت منفجر می‌شوند و هیچ وقت نیز از بین نمی رود که همین باعث خلق منطقه و قلمرو شما می‌شود.

تغییر مراحل بی نهایت- مراحل به صورت تصادفی در هر بار متفاوت چیده می‌شوند و از نظر خشونت و مبارزه کاملا غیر قابل پیش بینی هستند. اتاق‌ها، دشمنان، ارتقاها، مخفیگاه هیولاها و حرکات مخفی، در هر بار که شما مرحله ای را آغاز کنید، متفاوت از قبل خواهد بود.

در STRAFE همچنین چهار منطقه منحصر به فرد وجود دارد که همگی به طرز و استایل بازی بازی‌باز مربوط است. ۳۰ اسلحه دیوانه وار در بازی وجود دارد که می‌توان آن‌ها را ارتقا داد و ۲۰ دشمن اضافی نیز در بازی قرار داده شده است. بازی‌‌بازان می‌توانند این بازی را برروی رایانه‌های شخصی، با هدست واقعیت مجای آکیولس ریفت نیز تجربه نمایند.

هنوز قیمت بازی مشخص نشده است اما می‌دانیم STRAFE در تاریخ ۲۸ ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌ رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. یک تریلر جدید نیز از بازی منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود ویدیو با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود ویدیو با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید