عنوان World of Darkness – Werewolf: The Apocalypse در دست ساخت است

۲ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

شرکت Focus Home Interactive، ناشر و استودیوی Cyanide (سازنده عناوین Styx: Master of Shadows ،Blood Bowl، Call of Cthulhu) سازنده عنوان World of Darkness – Werewolf: The Apocalypse به تازگی اعلام کردند که بر سر ساخت این بازی با شرکت White Wolf به توافق و همکاری رسیده اند و لیسانس دنیای World of Darkness (که شامل Vampire The Masquerade ،Werewolf ،Mage Ascension می‌شوند) را با موفقیت به دست آورده‌اند. این قطعا خبر خوبی برای طرفداران این دنیا و البته طرفداران عناوین گرگینه‌ای به حساب می‌آید.

در مورد بازی World of Darkness – Werewolf: The Apocalypse، توضیحات زیر داده شده است:

تبدیل به یک گرگینه شوید که Garou شناخته می‌شود (این نام از Loup-garou فرانسوی به معنای گرگینه گرفته شده است) و به دنیای جادویی و گروهی آن‌ها وارد شوید. Garou مبارزه گرگینه است که بر خلاف مردم شهری و فساد ماورایی عمل می‌کند که همه این‌ها در آخر به یک آخرالزمان اجتناب ناپذیر ختم می‌شود.

کسانی که تا به حال نام بازی World of Darkness – Werewolf: The Apocalypse را نشنیده‌اند و هیچ اطلاعاتی در مورد آن ندارند، می‌توانند متن توضیح خلاصه زیر را مطالعه نمایند:

World of Darkness یک دید کثیف و آلوده از زمان خودمان است. منحرف ترین و بدترین پیش بینی‌ها درست از آب درآمده اند. اختلاف طبقاتی بین فقیر و ثروتمند بسیار عظیم شده و فساد در جامعه مملو گشته است. در زیر سایه‌ها زوال و نابودی جامعه، انسان‌ها با ترس‌ها و اتفاقات ماورایی به قتل می‌رسند، انسان‌هایی که تنها برای رسیدن به کنترل درگیر هستند.

Tobias Sjögren، مدیر کل شرکت White Wolf در مورد توافق صورت گرفته بر سر ساخت بازی این گونه گفت:

World of Darkness همیشه به واسطه داستان‌های تاریک و همه جانبه و شوری که دارد، خلاقیت‌ ها را جذب می‌کند. با همکاری نزدیک با استعدادهای فوق‌العاده‌ای در Focus Home و Cyanide، گشت و گذار گرگینه بی رحم این دنیا، به طور مطلق تجربه‌ای شگفت انگیز برای ما در White Wolf است و ما به شدت هیجان زده هستیم تا ببینیم این آی‌پی مربوطه در یک بازی ویدیویی کشف شود.

Cédric Lagarrigue،‌رئیس شرکت Focus Home Interactive اضافه می‌کند:

ما مفتخر هستیم تا با همکاری با White Wolf، عنوان Werewolf: The Apocalypse را در دنیای بازی‌های ویدیویی و برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و کنسول‌ها بیاوریم. از آن جایی که دنیای World of Darkness محل مناسبی برای تعریف یک داستان عالی برای بازی‌بازان است، ما بسیار هیجان زده هستیم که برروی این دنیا کار می‌کنیم. ما همچنین خوشحال هستیم که با Cyanide Studio در این ماجراجویی همکاری می‌کنیم؛ آن‌ها اصلی ترین عامل در کار برروی این دنیا هستند و ما به توانایی آن‌ها برای خلق یک بازی که هم طرفداران World of Darkness را راضی کند و هم بازی‌بازان معمولی را سرگرم سازد، ایمان داریم.

اطلاعات دیگری از عنوان World of Darkness – Werewolf: The Apocalypse منتشر نشده است اما انتظار داریم که جزئیات بیشتری را از Focus Home Interactive در le What’s Next de Focus پاریس که در ۱ و ۲ ماه فوریه برگزار می‌شود، بشنویم و اطلاعات بیشتری دریافت کنیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید