گیفت کارت
گیفت کارت

تصاویر جدیدی از عنوان Valkyria Revolution منتشر شد

۲۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۳۴

تصاویر جدیدی از عنوان Valkyria Revolution منتشر شده که همراه با آن‌ها اطلاعات فراوانی از بازی به دست رسیده است. با نزدیک شدن با تاریخ انتشار بازی، شرکت سگا سعی می‌کند اطلاعات بیشتر و بیشتری به طرفداران بدهد.

امروز شرکت سگا تصاویر و اطلاعات بسیاری از عنوان Valkyria Revolution منتشر کرد که البته در ژاپن با نام Valkyria: Azure Revolution شناخته می‌شود. در تصاویر امروز، نگاهی به آدم بدهای بازی می‌اندازیم که باید در قالب یگان anti-valkyria و تحت فرمان، با آن‌ها مبارزه کنید. جوایز خوب و خاصی نیز در ماشین‌ها و وسایل نقلیه‌ آن‌ها وجود دارد.

فرمانروایی Ruzhien از وسایل و واحد های مکانیکی، استفاده وسیعی می‌کند که بر پایه مکانیک‌های جادویی ساخته شده اند. بر اساس معیارهایی مانند اندازه و وزن، این مکا ها به دو گروه ماشین‌های سنگین جادویی و ماشین‌های سبک جادویی تقسیم می‌شوند و در میان آن‌ها، ماشین‌هایی نیز وجود دارد که برای مبارزه کردن طراحی شده‌اند.

در حالی که بیشتر ماشین‌های سنگین از ابتدا به منظور کار یا حمل و نقل ساخته شده‌اند، ایده اصلی و اساسی پشت آن‌ها، به گونه‌ای است که از موجودات و مخلوقات زنده الگو گرفته شده است. از آن جایی که دنیا مکانی برای زندگی موجودات فرابشری و غیر معلومی مانند Valkyria است، گفته می‌شود این ماشین‌ها در مواقعی برای کار استفاده شده‌اند و فکر اصلی چیز دیگری بوده است.

در فروانروایی Ruzhien، تحول و انقلاب صنعتی با کمی تاخیر رخ داده است؛ به همین دلیل آن‌ها سفارش طراحی ماشین‌ها را به حکومت‌ها و فرمانروایی‌های دیگر می‌دهند و به آن‌ها اعتماد می‌کنند. با این حال و به لطف پیشرفت تمدن از طریق فناوری و وسایل پیشرفته و البته منابع کشورهای پیشرفته دیگر، این حکومت در حال ساخت و توسعه ماشین‌های سنگین ساخت خود است؛ در زمانی که بیش از ۱۰ سال از فرمانروایی آن‌ها می‌گذرد.

ارتش فرمانروایی با چهار ماشین جادویی سنگین شناخته می‌شود که قدرت فوق‌العاده‌ای دارند اما این حقیقت در مورد آن‌ها نادیده گرفته می‌شود که طراحی و ویژگی های آن‌ها کاملا متفاوت است.

Guardian که تحت دستور Gilouche Benckendorff هدایت می‌شود، در اصل برای دفاع کردن ساخته شده است. این ماشین، سپری دارد که هیچگاه آسیب نمی‌بیند و همیشه از فرمانروا محافظت می‌کند. این یک ماشین سنگین است که شبیه مدل کاری است و به دلیل سنگینی بیش از حد، قابلیت حرکت و حمل و نقل آن از بین رفته است.

Snake که توسط Victor Chimashef کنترل می‌شود، با ایده کلی مخفی کاری طراحی شده است. این ماشین تقریبا همان قابلیت‌های Victor Chimashef را به نمایش می‌گذارد و پتانسیل‌های این کار را نیز دارد. اولویت این ماشین است که از راه‌های جانبی و گوناگونی به پیروزی و هدف برسد و معمولا از درگیری‌های مستقیم اجتناب می‌کند. Snake طوری طراحی شده است که کاملا انعطاب پذیر باشد و در هر لحظه پاسخ دهد.

Whale که توسط Gustav Mecklenburg کنترل می‌شود، با ایده کلی حمل و نقل مبارزه ساخته شده است. این ماشین فرصتی را ارایه می‌دهد که بتوان با آن همیشه یک قدم از حریف پیش بود. توانایی Gustav در تاکتیکی عمل کردن و از همه مهم تر مهارت خوب او در خلبانی نیز باعث شده تا Whale کارایی بهتری داشته باشد. Gustav پیش از آن که Whale را دریافت کند، یک خلبان حرفه‌ای بود که یک ماشین سنگین به نام Scorpion را کنترل می‌کرد.

Dragon که توسط Bardeyus Gridpenberg کنترل می‌شود، با ایده کلی حمله کردن طراحی شده است. از آن جایی که فرمانده او یعنی Bardeyus Gridpenberg معمولا نقش رهبر بودن را ترک می‌کند (مخصوصا در مذاکرات سیاسی خارجی)، توانایی خشونت بار او برروی این ماشین سنگین تاثیر گذاشته است.

در آخر Maxim قرار دارد که اصلا یک ماشین نیست. او به عنوان اسلحه انسانی نهایی فرمانروایی به حساب می‌آید. او حاصل آزمایشات غیر انسانی است که باعث شده تا جادوی ماشین‌ها به طور مستقیم در بدن او نفوذ کند. فرمانروایی Ruzhien تنها ملتی است که توانسته این محصول را به وجود آورد و یک نیمه انسان، نیمه ماشین را نه فقط برروی کاغذ، بلکه به صورت عملی تولید کند.

استعداد Maxim به وسیله فرمانروا Claudius شناخته شد؛ کسی که به او بدن و اسلحه‌های جادویی داد تا از آن‌ها استفاده کند. نام واقعی او Reatiz Han Crimias III است و او قبلا به عنوان دومین شاهزاده کشور شناخته می‌شده است. پس از اتفاقی که روی او رخ می‌دهد، به وسیله فرمانروا انتخاب می‌شود. استعداد او در هنرهای رزمی نیز در حد عالی است.

عنوان Valkyria Revolution در تاریخ ۱۹ ژانویه سال ۲۰۱۷ در ژاپن برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ویتا منتشر خواهد شد. این در حالی است که نسخه غربی بازی در فصل بهار سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ویتا و ایکس‌باکس وان منتشر می‌شود. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده از بازی Valkyria Revolution را در زیر مشاهده نمایید:

Valkyria-27-1 Valkyria-30-1 Valkyria-31-1 Valkyria-33-1

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید