گیفت کارت
گیفت کارت

No More Heroes نینتندو سوییچ یک بازی کاملا جدید است

۲۶ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۳

کارگردان هنری استدیوی Grasshopper Manufacture آقای گویچی سودا (Goichi Suda) در مصاحبه با سایت ژاپنی ۴گیمر اعلام کرده که No More Heroes معرفی شده برای نینتندو سوییچ، یک بازی کاملا جدید خواهد بود نه پورت یک عنوان قدیمی.

آقای سودا در مصاحبه با سایت ۴گیمر در مورد معرفی این عنوان در مراسم نینتندو سوییچ چنین می‌گوید:

در واقع، وقتی بر روی صحنه بودم قصد داشتم بگوییم که این یک بازی جدید است نه یک پورت قدیمی، اما فراموش کردم…

وقتی از ایشان سوال می‌شود که آیا این موضوع بدین معنی بوده که این عنوان جدید No More Heroes 3 است، آقای سودا جواب دادند:

من هنوز نمی‌توانم بگوییم. هرچند، داستان این بازی تماما توسط من نوشته خواهد شد و برای اولین بار پس از ۱۰ سال، خود من این عنوان را کارگردانی خواهم کرد.

سایت ۴گیمر از آقای سودا می‌پرسد که آیا تصویر نمایش داده شده از Travis Touchdown -شخصیت اصلی سری بازی‌های No More Heroes- به هنگام معرفی نسخه جدید، توسط آقای یوسکه کوزاکی (Yūsuke Kozaki) -طراح شخصیت‌ها در نسخه‌های قبلی این سری عناوین- کشیده شده بود، آقای سودا می‌گوید:

بله. کوزاکی مطمئنا در این عنوان نقش خواهد داشت. هرچند اینبار من به استفاده از اشخاص مختلفی (برای طراحی) فکر می‌کنم. وقتی من به رویداد‌های خارجی می‌روم، هر از چندگاهی با افرادی روبرو می‌شوم که می‌گویند «وقتی نسخه جدیدی از No More Heroes ساختید، بگذارید من کار طراحی شخصیت‌ها را انجام دهم.» و این افراد طراح‌های معروفی هستند. پس به نظرم خوب می‌شود اگر بتوانیم از این دست همکاری‌ها انجام دهیم.

آقای سودا همچنین می‌گویند که به ساخت عنوانی مناسب برای همکاری با سازنده‌های مستقل کوچک می‌اندیشند اما هنوز نمی‌توانند در این مورد چیز خاصی بگویند.

نهایتا در مورد توسعه این عنوان و اینکه در چه مرحله تولیدی قرار دارد آقای سودا چنین می‌گویند:

در مورد داستان، با وجود آنکه من هنوز آن را کاملا ننوشته‌ام اما روند کلی و بخش‌های مهم و اساسی آن تعیین شده‌اند. و از آنجایی که تقریبا روند و جهت کلی طراحی بازی نیز مشخص شده، ما به زودی ساخت آن را شروع خواهیم کرد.

در مورد تاریخ عرضه، با وجود آنکه سال ۲۰۱۷ سالگرد ۱۰ سالگی سری عناوین No More Heroes بوده و شخص آقای سودا دوست دارند بازی در این سال عرضه شود، اما متاسفانه همچین چیزی امکان‌پذیر نبوده و ایشان به صراحت می‌گویند که این عنوان در سال ۲۰۱۷ منتشر نخواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید