مایکروسافت در خصوص نمایش پروژه اسکورپیو تا پیش از E3 2017، هنوز تصمیمی نگرفته است

۲۴ دی ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۵

به نظر می‌رسد که شرکت مایکروسافت تاکنون تصمیمی مبنی بر نمایش و معرفی کنسول اسکورپیو تا پیش از کنفرانس خبری‌اش در نمایشگاه E3 2017 نگرفته است. فیل اسپنسر، رئیس بخش ایکس‌باکس، اخیراً بیان داشته است که وی از تمایل علاقه‌مندان به نمایش و معرفی کنسول اسکورپیو تا پیش از نمایشگاه E3 2017 در ماه ژوئن میلادی، آگاه است، اما او و تیمش همچنان تصمیمی در این رابطه اتخاذ نکرده‌اند.

وی در پاسخ به پرسش یکی از کاربران توییتر که از وی در رابطه با امکان نمایش کنسول اسکورپیو تا قبل از نمایشگاه E3 2017 پرسیده بود، بیان کرد:

“صادقانه می‌گویم، هنوز از این بابت اطمینان ندارم؛ با این حال از خواسته‌ی مردم آگاه هستم.”

وی در ادامه در خصوص استودیوهای فرست‌-پارتی نیز اظهار داشت که موتورهای محرک این استودیوها حسابی گرم شده و پیشرفت‌های بزرگی در سراسر آن‌ها (استودیوها) حاصل شده است.

البته باید اشاره کنیم که تابدین لحظه، هیچ یک از استودیوهای فرست-پارتی مایکروسافت تائید نکرده‌اند که بازی‌ای جهت نمایش قدرت کامل کنسول اسکورپیو -که با عنوان هیولا از آن یاد می‌شود- در دست توسعه دارند. احتمال تحقق این امر با بازی Crackdown 3 وجود دارد، اما از عرضه‌ی آن در سال ۲۰۱۷ مطمئن نیستیم. جز رونمایی جزئی از پروژه اسکورپیو در جریان کنفرانس خبری مایکروسافت در نمایشگاه E3 سال گذشته، تاکنون هیچ اطلاعات دیگری از آن به صورت رسمی منتشر نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید