تماشا کنید: هنر مخفی کاری را در تریلر جدید Styx: Shards of Darkness مشاهده کنید

۲۳ دی ۱۳۹۵ - ۲۲:۴۶

استودیوی Cyanide Studio و شرکت Focus Home Interactive به تازگی تریلر جدیدی از عنوان Styx: Shards of Darkness منتشر کردند که Art of Stealth یا هنر مخفی کاری نام دارد و در واقع گیم‌پلی مخفی کاری این عنوان را به نمایش می‌گذارد.

مشخص است که سازندگان عنوان Styx: Shards of Darkness، حساب ویژه‌ای برروی مخفی کاری و گیم‌پلی مبتنی بر آن باز کرده است. از آن جایی که نسخه پیشین بازی نیز با همین فرمول به موفقیتی قابل قبول رسیده بود، حال در نسخه جدید انتظار مخفی کاری بیشتری نیز داریم.

در ویدیوی منتشر شده، Styx باید راه خود را به صورت مخفی از میان دشمنان باز کند و در این راه از خنجرهای پرتابی، چاقو ها و تله‌هایی برای منحرف کردن و کشتن دشمنان خود استفاده می‌کند. Styx همه این مسیر را به صورت مخفی طی می‌کند تا Quartz، منبع قدرت جادویی را به سرقت ببرد.

Styx: Shards of Darkness با استفاده از موتور گرافیکی آنریل ۴ پیشرفت‌های بسیاری را نسبت به نسخه قبلی به خود دیده است. علاوه بر پیشرفت های فنی و بصری، دشمنان جدید، مکانیک‌های مخفی کاری و یک سیستم ساخت و ساز کاملا جدید در بازی گنجانده شده است که به Styx اجازه می‌دهد ابزاری را برای منحرف کردن و کشتن دشمنان خود بسازد. در Styx: Shards of Darkness، سازندگان همچنین یک سیستم Co-op نیز در بازی قرار داده اند که بازی‌بازان می‌توانند به همراه دوست دیگر خود، مراحل را به صورت مخفی کاری کامل کنند.

عنوان Styx: Shards of Darkness در ماه مارس سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد. شما می‌توانید تریلر جدید بازی را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید