تاریخ انتشار بسته الحاقی خون آشام بازی The Sims 4 مشخص شد

۲۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۰:۵۳

تاریخ انتشار بسته الحاقی خون آشام عنوان The Sims 4 برای رایانه های شخصی مشخص شد.

این بسته الحاقی از تاریخ ۲۴ ژانویه در دسترس بازی‌بازان خواهد بود و همان طور که از نامش پیداست، خون آشام‌های قابل بازی را به بازی اضافه می‌کند.خون آشام ها قابلیت‌های مختلف و ویژه‌ای دارند؛ مثلا می‌توانند سیمز‌های دیگر را به خون آشام تبدیل کنند و آن‌ها همچنین مکانیک‌های گیم‌پلی خاص و ویژه‌ای دارند:

آن‌ها برای خود نیازها و انگیزه‌های خون آشامی دارند و برروی چیزهایی مانند به دست آوردن پلاسمای کافی، قدرت‌ها و خواب تمرکز می‌کنند. پلاسما چیزی است که خون آشام‌ها می‌نوشند و این پلاسما از راه های مختلفی به آن‌ها می‌رسد. سیم شما می‌تواند بسته‌های پلاسما را برای رفع زود گذر خریداری کند یا میوه‌های پلاسما را پرورش دهد که تاثیری طولانی مدت خواهند داشت. اگر می‌خواهید کمی به سنت‌های خون آشامی پایبند باشید، می‌توانید زمانی که سیم‌ها خواب هستند از آن‌ها خون بمکید و از آن‌ها پلاسما دریافت کنید. البته می‌توانید از آن‌ها درباره این موضوع درخواست کنید اما این گونه که جالب نمی‌شود.

در اطلاعیه جدید بازی The Sims 4، همچنین در مورد دنیای جدید Forgotten Hollow توضیحاتی داده شده است.

Forgotten Hollow یک دنیای جدید است که با بسته خون آشام برای The Sims 4 عرضه می‌شود. این دنیا کاملا با دنیا‌های قبلی The Sims 4 متفاوت است و مکان بسیار مناسبی را برای زندگی خون آشام‌ها و ماندن در شب‌های طولانی را فراهم می‌سازد. یک بلوک وجود دارد که شامل پنج جایگاه است و همه در یک مکان قرار دارند؛ مرکز خون آشامی Forgotten Hollow.

شما متوجه خواهید شد که این دنیا، ظاهر و حس کاملا متفاوتی با دیگر دنیا‌های بازی The Sims 4 دارد. با مه ترسناک، حال و هوای مرده و شاخ و برگ‌های فراوان، ما می‌خواستیم که این دنیا حس یک محله قدیمی با تاریخچه و رازهای متعدد داشته باشد. بنابراین مقداری وسایل برای ساخت و ساز نیز وجود دارد که به شما کمک می‌کند خانه خون آشامی خود را بسازید. شرایط به گونه‌ای است که خون آشام ها میل به خانه‌های شما پیدا می‌کنند. نگران نباشید، خون آشام ها منحصر به فرد نیستند و از در دنیاهای مختلفی ظاهر می‌شوند

تنها دو هفته تا انتشار بسته الحاقی خون آشام بازی The Sims 4 زمان باقی مانده است و به توجه به جزئیات و توصیفاتی که سازندگان از این محتوای الحاقی جدید ارایه می‌دهند، باید منظر یک محتوای عالی و سرگرم کننده باشیم.

تریلر جدیدی از این محتوای الحاقی منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر تماشا و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید