گیمفاوب سایت خبری تحلیلی بازی های ویدئویی
English
ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

ADS

در Lapsum راهنمای ارواح شیطانی در جهنم خواهید بود

اخبار بازی ها
در Lapsum راهنمای ارواح شیطانی در جهنم خواهید بود

در عنوان تازه معرفی شده Lapsum برای شبکه استیم، بازیکنان راهنمای ارواح گناهکار در سقوط آنان به اعماق گودال‌های جهنم خواهند بود.

Lapsum از شما می‌خواهد تا با راهنمایی ارواح شیطانی از برخورد آنان با تله‌های مختلف، نیزه‌ها، ماشین‌آلات کشنده و سایر وسایلی که در دیوار‌های آتشین جهنم پیدا می‌شوند، جلوگیری کنید.

 

این عنوان به شما حق انتخاب ۳ نوع گناهکار مختلف را داده و شما باید آنان را در سه بخش مختلف جهنم و ۶۰ مرحله متفاوت یاری کنید. در طول سقوط شما قابلیت جمع‌آوری اشیای متفاوتی را داشته که می‌توانند باعث قوی‌تر شدن شخصیت شما و نجات یافتن از تله‌های شیطانی‌تر مراحل پیش‌رو شوند.

 

به نحو عجیبی تنها راه فرار از جهم سقوط کردن به اعماق آن است، هرچند برای رسیدن به این مهم باید با اربابان گودال روبرو شده و آنان را شکست دهید. این مبارزات به صورت‌های مختلف و با سقوط‌های بسیار دقیق قابل انجام هستند.

 

Lapsum هنوز تاریخ عرضه مشخصی نداشته و قرار است در زمان نامعلومی به صورت انحصاری توسط شبکه استیم برای رایانه‌های شخصی منتشر شود.

12345678910(3 رای, میانگین آرا 9٫67 از 10 )
Loading...

ADS

نظرات

 1. Mohammad Kherad گفت:

  چا باحال
  ایده ی خیلی خوبیه

  2Thumb up 1Thumb down
 2. Gameresaade گفت:

  رو اندروید هس ، من بازی کردم
  پنج دیقه بیشتر جالب نیس

  1Thumb up 1Thumb down
عضویت در سایت

ثبت نام برای این سایت

A password will be e-mailed to you.

دریافت رمز جدید

لطفا نام‌کاربری یا نشانی رایانامه خودتان را وارد کنید. برای ساخت یک گذرواژه تازه با رایانامه، شما یک پیوند دریافت خواهید کرد.

نام کاربری و یا آدرس ایمیل خود را جهت طی کردن مراحل بازیابی رمز عبور وارد نمایید.
ورود به حساب

جستجو در سایت