Mass Effect 2 به صورت رایگان از طریق سرویس Origin در دسترس قرار دارد

۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۹

بازی محبوب Mass Effect 2، تازه‌ترین عنوان رایگان شرکت الکترونیک آرتز (EA) بر روی سرویس Origin، به عنوان بخشی از کمپین تبلیغاتی ویژه‌ی این شرکت تحت عنوان On The House در دسترس قرار دارد. برای دریافت این بازی، ابتدا وارد حساب کاربری خود در سرویس Origin شوید، سپس وارد بخش Free Deals شده و اقدام به دریافت این بازی کنید؛ حتی نیازی نیست تا بلافاصله اقدام به دریافت (Download) آن کنید چراکه این بازی برای همیشه به صورت رایگان در اختیار شما قرار خواهد داشت.

این نسخه از بازی Mass Effect 2 شامل مستندات رسمی، بسته‌ی الحاقی Zaeed: The Price of Revenge و موارد مشابه دیگر می‌شود. اگرچه برخی از بسته‌های الحاقی انتشار یافته برای آن نظیر Lair of the Shadow Broker، در این نسخه موجود نیستند و در صورت تمایل برای دریافت آن‌ها باید هزینه‌ی اضافی را بپردازید.

بازی Mass Effect 2، یکی از بهترین‌ بازی‌های ساخته شده تاکنون است که به لطف مبارزات هیجان انگیز، ماموریت‌های دلنشین و روایت زیبای خود و همچنین تاثیر گذاری تصمیم‌های گرفته شده از سوی بازیکنان به یکی از بهترین و موفق‌ترین نسخه‌های این سری محبوب تبدیل شد.

جدیدترین نسخه از این سری تحت عنوان Mass Effect: Andromeda قرار است در روز سه شنبه ۱ فروردین ۱۳۹۶ (۲۱ مارس ۲۰۱۷ میلادی) در آمریکای شمالی و در روز پنج شنبه ۳ فروردین (۲۳ مارس) نیز در اروپا برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، اکس باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه گردد. به نظر می‌رسد با توجه به نشر اطلاعات بسیار از این بازی مورد انتظار در روزهای اخیر و همچنین رایگان شدن نسخه‌ی دوم آن، طرفداران این سری روزهای شگفت انگیزی را سپری می‌کنند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید