۴ شخصیت قابل بازی جدید برای Final Fantasy XV

۱۲ دی ۱۳۹۵ - ۲۱:۲۸

۲۰۱۶ سال بسیار شلوغی برای اسکوئر انیکس بود. این شرکت بالاخره آخرین عنوان از سری اصلی Final Fantasy را منتشر کرد و شماره پانزدهم این سری قرار است در بروزرسانی‌های آتی بخش‌های داستانی بیشتری نیز داشته باشد. برای بهبود تجربه بازیکنان شرکت اسکوئر اینیکس در تاریخ ۲۸ دسامبر دو راهنمای جدید به نام Ultimania در ژاپن منتشر کرده است.

در کنار بسته محتوای قابل دانلود تعطیلات (Holiday Pack) به نظر می‌رسد اسکوئر اینیکس کاملا به درخواست‌های هواداران پیرامون اضافه کردن شخصیت‌های قابل بازی جدید، توجه داشته است. ظاهرا قرار است در محتویات قابل دانلود و بروزرسانی‌های آتی این عنوان ۴ شخصیت قابل بازی جدید برای Final Fantasy XV منتشر شوند. اولین آن‌ها آیریس ۱۵ ساله بوده، که خواهر کوچکتر گلادیو یکی از شخصیت‌های همراه شما در بازی اصلی است. ناکتیس و همراهانش در بخش‌های ابتدایی بازی با شخصیت آیریس روبرو می‌شوند.

شخصیت قابل بازی بعدی یکی از محبوب‌ها در میان هواداران این عنوان، یعنی آریانا ۳۰ ساله است. آریانا فرمانده گروهان ۸۶ هوایی از ارتش سوم امپراطوری نفلهایم، یکی از شخصیت‌های منفی عنوان Final Fantasy XV است. به هنگام انتشار اولین تصاویر از گیم‌پلی FFXV اطلاعات زیادی از این شخصیت در دست نبود. تعدادی از هواداران در آن زمان حدس می‌زدند که به دلیل شباهت ظاهری در لباس مبارزات آن‌ها، شاید این شخصیت همان لایتنینگ از عنوان Lightening Returns (از نسخه سیزدهم این سری) باشد. آریانا که نام آن به احتمال بسیار زیاد از روی عنکبوت هوشیار اما مرگبار آریانوس برداشته شده، بخشی از خانواده اژدها است. همانند عناوین قبلی این سری (چون شخصیت کاین هایویند در نسخه چهارم Final Fantasy) آرایانا از یک نیزه بلند به عنوان سلاح اصلیش استفاده می‌کند.

دیگر شخصیت قابل بازی جدید این عنوان Cor Leonis خواهد بود که صداپیشگی آن در نسخه انگلیسی را متیو مرسر (صداپیشه لیان در سری Resident Evil) بر عهده دارد. Cor یک مبارز ۴۵ ساله با تجربه بوده و سوگند یاد کرده تا از پادشاهی Lucis دفاع کند. در نسخه فعلی این عنوان Cor، شاهزاده ناکتیس و دوستانش را در یک ماموریت نفوذ به پایگاه دشمن همراهی می‌کند.

و اما آخرین شخصیت قابل بازی جدید، شخصیت اصلی مونث این عنوان یعنی شاهدخت لونافریا نوکس فلورت از خانواده تنبرای بوده که به صورت معمول لونا صدا زده شده و قرار است همسر آینده ناکتیس باشد. هرچند این اطلاعات هنوز کاملا مورد تایید قرار نگرفته‌اند زیرا محتوای این بسته‌های قابل دانلود هنوز توسط شرکت اسکوئر اینیکس در حال بررسی هستند.

با محتویات قابل دانلود پیش رو هواداران قابلیت آن را خواهند داشت تا دنیای Final Fantasy XV را بیش ار پیش جستجو کرده و در آن غرق شوند. Final Fantasy XV برای اولین بار بیش از ۱۰ سال پیش در سال ۲۰۰۶ به عنوان بخشی از داستان Fabula Nova Crystallis و با نام Final Fantasy Versus XIII معرفی شده بود. در سال ۲۰۱۳ این عنوان دوباره تحت نام Final Fantasy XV معرفی و اینبار با تغییر نسل به کنسول‌های نسل هشتم منتقل شده و حتی کارگردان خود را نیز عوض نمود.

Final Fantasy XV هم‌اکنون برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در سرار دنیا قابل دسترسی است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید