شایعه – Cyberpunk 2077 دارای ماشین‌های پرنده خواهد بود

۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۲

به لطف یکی از کاربران نئوگف با نام Nirolak، اطلاعات جدیدی از عنوان آینده‌ی سی‌دی پراجکت رد یعنی Cyberpunk 2077 به دست آورده‌ایم.

طبق گفته‌ی این کاربر، اگر سری به وب‌سایت سی‌دی پراجکت رد بزنیم و آگهی کار آن را مشاهده کنیم، از این موضوع آگاهی می‌یابیم که این استودیو به یک برنامه‌نویس گیم‌پلی جهت کار در شهر ورشوی لهستان نیازمند است. همچنین این برنامه‌نویس در کنار بقیه‌ی طراحان مراحل و گیم‌پلی، برروی وسایل نقلیه‌ای با قابلیت رانندگی و پرواز کار خواهد کرد. دیدن چنین خبر بزرگی، بسیار خوشایند است زیرا اگر طبق تصورات‌مان باشد، در Cyberpunk 2077 شاهد ماشین‌های پرنده یا چیزی شبیه به این‌ها خواهیم بود.

علاوه بر این‌ها، آگهی دیگری برای طراح گیم‌پلی در وب‌سایت سی‌دی پراجکت رد موجود است که نشان می‌دهد این استودیو قصد گسترش بیشتر خود را دارد. طبق این آگهی، شعبه‌ی کراکوف سی‌دی پراجکت رد که در سال ۲۰۱۳ تاسیس شده و با شعبه‌ی ورشو برروی عناوین مهمی نظیر Cyberpunk 2077 کار می‌کند، می‌خواهد تعداد کارکنان خود را دو یا حتی سه برابر کند. در حال حاضر، این استودیو شامل ۳۰ کارمند می‌شود که انتظار می‌رود در آینده‌ای نزدیک تعداد آنان به ۶۰ تا ۹۰ برسد.

از اخبار مرتبط با Cyberpunk 2077، می‌توان به خبر تایید استفاده از تیم بزرگ‌تری نسبت به تیم سازنده‌ی The Witcher 3 برای توسعه‌ی این بازی اشاره کرد. همچنین اخیرا سی‌دی پراجکت رد گفته است که این عنوان، حقیقتا خارق‌العاده خواهد بود. 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید