Atlus برنامه دارد تا چندین عنوان را در سال ۲۰۱۷ معرفی نماید

۹ دی ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

در شماره جدید مجله مشهور هفتگی ژاپنی فامیتسو، پیامی از جانب شرکت Atlus منتشر شده است که بسیار امیدوار کننده است. به نظر می‌رسد شرکت Atlus قصد معرفی عناوین زیادی را در سال ۲۰۱۷ دارد و روی این سال حساب ویژه‌ای باز کرده است.

سازنده عناوین به شدت محبوبی مانند Shin Megami Tensei و Persona اشاره کرده است که شرکت، چندین عنوان معرفی نشده دارد که در سال ۲۰۱۷ معرفی خواهند شد. در واقع Atlus با این پیام، طرفداران خود را بسیار هیجان زده کرده است و وعده سالی حتی بهتر از سال ۲۰۱۶ را می‌دهد. متاسفانه این شرکت اطلاعات بیشتری در این مورد منتشر نکرده است.

اما با کمی تحقیق و کاوش متوجه می‌شویم که Atlus درباره عنوان نقش آفرینی ژاپنی جدید خود که Project Re Fantasy نام گذاری شده است، صحبت نمی‌کند. این بازی در استودیوی تازه تاسیس  Studio Zero و به کارگردانی کاتسورا هاشینو (Katsura Hashino) در حال ساخت است و مشخص است که بازی در مراحل ابتدایی ساخت قرار دارد. این بدان معنی است که فعلا خبری از آن نخواهیم گرفت.

اما یک سرنخ در دست داریم؛ تهیه کننده بازی Shin Megami Tensei IV: Apocalypse، آقای کازویوکی یامای (Kazuyuki Yamai) در هفته‌های پیشین گفته بود که او امیدوار است به زودی چیزی از سری MegaTen در سال ۲۰۱۷ به اشتراک بگذارد. شاید این سری در دست ساخت است و احتمال آن نیز کم نیست.

مدیر فروش Atlus، آقای ناتو هیرواکا (Naoto Hiraoka) در شماره جدید مجله فامیتسو اشاره کرده است که شرکت قصد معرفی عناوینی را در آینده‌ای نزدیک دارد. آیا Persona 5: Arena در راه است؟

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید