بایوور اطلاعات جدیدی را از عنوان Mass Effect: Andromeda منتشر کرد

۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۱۳

طرفداران عنوان به شدت مورد انتظار Mass Effect: Andromeda می‌توانند خوشحال باشند زیرا به تازگی اطلاعات و جزئیات جدیدی از این بازی منتشر شده است.

طی یک مصاحبه با مک والترز (Mac Walters)، مدیر نوآوری و فابریس کوندومیانس (Fabrice Condominas)، تهیه کننده بازی Mass Effect: Andromeda، اطلاعات و جزئیات مفیدی از بازی منتشر شده است. شما می‌توانید این اطلاعات و جزئیات را در زیر و به صورت طبقه بندی شده مطالعه نمایید:

  • آن قرارگاه شبیه به دزدان دریایی به وسیله شخصی به نام Sloane Kelly اداره می‌شود که ما او را در اولین تریلر گیم‌پلی بازی معرفی کردیم. چیزی که شما در اولین تریلر مشاهده کردید، یک نما از موضوع کلی داستان بازی است و این گونه کارها طبق نقشه پیش نمی‌روند و آرک‌ها راه خود را به کهکشان آندرومدا باز می‌کنند. شما نمی‌دانید که دقیقه چه اتفاقی رخ داده است اما می‌دانید که مردم پخش شده‌اند و در تریلر اول، خلاصه‌ای پیش‌آمد‌های این اتفاق را مشاهده کردید.
  • SAM تنها یک یک نسخه معمولی و خشن شده دیگر از EDI نیست. SAM زنده نیست اما خیلی بیشتر از یک هوش مصنوعی به حساب می‌آید. در هر حال، او بسیار گسترده تر از‌ EDI است و رابطه با او بسیار متفاوت است. SAM یک سری از موارد را به مانند رگ بدن شما انجام می‌دهد و به صورت دائم به شما متصل است. پیش از این نیز مشخص شده بود که SAM قبلا به پدرتان، یعنی Alec نیز متصل بوده است. این وسیله همکار بهتری نسبت به EDI به حساب می‌آید و رابطه عاطفی نزدیک تری به SAM خواهید داشت.
  • در رابطه با تاریخ انتشار، فابریس کوندومیانس گفت که تاریخ انتشار بازی زمانی اعلام می‌شود که تیم سازنده به اطمینان و یقین ۱۰۰ درصدی در این مورد برسد. همچنین کوندومیانس گفت که تمرکز زیادی برروی کیفیت محصول شده است و هیچ فشاری به تیم سازنده وارد نیست.
  • در رابطه با قطع ارتباط با دوستان (cut squadmate) مک والترز اعلام کرد که قطع رابطه ساخته نشده است زیرا به شخصیت اصلی بازی نمی‌خورد. طبق اعلام والترز، دلیل اصلی این است که آن‌ها مراحل وفاداری (loyalty missions) را به بازی باز گردانده‌اند و حتی دیالوگ‌های رابطه‌ای بیشتری وجود خواهد داشت. والترز پیشنهاد می‌دهد که ممکن است این شخصیت را در آینده و در کتاب‌ها، کامیک‌ها و بازی‌های مختلف ببینیم اما هم‌اکنون آینده شخصیت اصلی‌ مشخص نیست. والترز همچنین می‌گوید که ممکن است شخصیت‌های دیگری معرفی‌شوند و حتی پیش از‌ این که Mass Effect: Andromeda 2 منتشر شود، شاهد محتواهای‌الحاقی این چنینی‌ باشیم.
  • جست و جوی فرهنگی در بازی یک عنصر کلیدی خواهد بود. در nexus مرکز فرهنگی وجود دارد و این منطقه به همین مظور‌ در بازی گنجانده شده است.

قطعا با توجه به اطلاعات و نمایش‌هایی که از‌ عنوان Mass Effect: Andromeda منتشر می‌شود و البته با توجه به توانایی‌هایی که از استودیوی بایوور سراغ داریم، می‌توانیم مطمئن شویم که این عنوان قطعا یکی از برترین‌ بازی‌های سال ۲۰۱۷ است.

عنوان Mass Effect: Andromeda در فصل بهار سال ۲۰۱۷ برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. تاریخ انتشار دقیق بازی همان طور که در مصاحبه اشاره شد، هنوز اعلام نشده است.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید