از فیگورهای South Park: The Fractured But Whole رونمایی شد

۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۶

به‌تازگی، یوبی‌سافت از مجموعه‌ای متشکل از چهار فیگور جالب و مختلف برای South Park: The Fractured But Whole رونمایی کرده است که هم‌اکنون در فروشگاه یوبی‌سافت در دسترس قرار دارد.

طبق گفته‌ی یوبی‌سافت، برای اینکه این شخصیت‌های اصلی به بهترین شکل به نمایش گذاشته شوند، تیم UbiCollectibles با  South Park Studios را جهت ساخت فیگورها به کار گرفته است. اکنون فیگورها را در زیر مشاهده می‌کنید:

The Coon با اندازه‌ی ۳ اینچ و قیمت ۱۴٫۹۹ دلار آمریکا

Cartman می‌خواد به قهرمانی تبدیل شود که شهرش نیاز دارد. او خواستار برقراری عدالت در South Park است. این فیگور با اندازه‌ی ۳ اینچ در دسترس قرار دارد.

Professor Chaos با اندازه‌ی ۳ اینچ و قیمت ۱۴٫۹۹ دلار آمریکا 

Butters Stotch انتخاب کرده است که دنیا را پُر از هرج و مرج کند و قصد دارد به بزرگ‌ترین آدم شروری تبدیل شود که کل دنیا به خود دیده است! این فیگور با اندازه‌ی ۳ اینچ در دسترس قرار دارد.

Mysterion با اندازه‌ی ۳ اینچ و قیمت ۱۴٫۹۹ دلار آمریکا

وقتی که خشونت و تاریکی همه جا را فرا گرفته است، Kenny حتی در بعضی مواقع، تنها به مبارزه با دشمنان می‌پردازد و قدرت بزرگی به کمکش می‌آید که او را در برابر ضربات بسیار مقاوم می‌سازد. این فیگور با اندازه‌ی ۳ اینچ در دسترس است.

  

Mysterion با اندازه‌ی ۶ اینچ و قیمت ۴۹٫۹۹ دلار آمریکا 

کنیِ قهرمان در میان بادهاست و آماده است که جرم و جنایت را از خیابان‌ها پاک کند. او نمادی است که شهر به آن نیاز دارد؛ یک محاقظ، یک نگهبان بی‌صدا… یک فرشته. این فیگور با اندازه‌ی ۶ اینچ در دسترس قرار دارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید