تماشا کنید: تاریخ انتشار Dragon Quest Heroes II برای غرب اعلام شد

۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۲۱:۵۸

امروز شرکت اسکوئر اینکس اعلام کرد که عنوان Dragon Quest Heroes II به همراه یک دنیای جدید، یک ویژگی چند نفره و چند شخصیت قابل بازی جدید، راهی مناطق آمریکای شمالی و اروپا خواهد شد. قطعا طرفداران غربی سری Dragon Quest از شنیدن این خبر خوشحال می‌شوند.

طبق اعلام اسکوئر اینکس، بازی Dragon Quest Heroes II در تاریخ ۲۵ آوریل سال ۲۰۱۷ در اروپا و در تاریخ ۲۸ آوریل در منطقه آمریکای شمالی برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر خواهد شد.

Dragon Quest Heroes II یک اکشن نقش آفرینی است که بازی‌بازان را راهی ماجرای هیجان انگیزی برای رسیدن به دنیایی صلح آمیز می‌کند. این بازی علاوه بر دنیا، داستان و قهرمانان جدید، مبارزات هیجان انگیز و حماسی زیادی دارد و البته دارای یک بخش چند نفره جدید نیز می‌شود. بخشی که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد به صورت پارتی در دنیای یکدیگر قرار بگیرند و تا سقف چهار نفر به بازی بپردازند.

این نکته قابل ذکر است که بازی دو قهرمان کاملا جدید برای بازی در اختیار بازی‌باز قرار می‌دهد و شما می‌توانید از بین دو شخصیت Lazarel و Teresa، به دلخواه یکی را انتخاب کنید.

اسکوئر اینکس در مورد داستان بازی این چنین توضیح می‌دهد:

در روزگار قدیم، جنگی بسیار طولانی و وحشتناک رخ داده است. پس از این که جنگ سرانجام به پایان می‌رسد، مردم دنیا با یکدیگر پیمان می‌بندند که هیچ گاه دوباره با هم جنگ نکنند. دنیا بین هفت فرمانروایی تقسیم شد و صلح و آرامش برای هزاران سال در دنیا حاکم بود.

یک روز دو عمو زاده و شوالیه‌های در حال آموزش، یعنی Lazarel و Teresa در سرزمین Harba، دور از سرزمین‌های خانگی خود با یکدیگر هم پیمان می‌شوند. کمی بعد این دو متوجه می‌شوند که ارتش Dunisian به همراه دوست قدیمی آن‌ها، یعنی شاهزاده Cesar، قصد حمله دارد.

این صلح و دوستی طولانی مدت و قدیمی از بین می‌رود و تمام دنیا در آشوب و هرج و مرج فرو می‌رود. حال، با کمک والای پادشاه، این دو عمو زاده باید به سراسر هفت فرمانروایی سفر کنند تا راه حلی بیابند و صلح و آرامش گذشته را به دنیا بازگردانند.

اطلاعات دیگری مانند قیمت بازی هنوز در دست نیست و هنوز مشخص نشده است که آیا بازی برای کنسول دستی پلی‌استیشن ویتا نیز عرضه خواهد شد یا خیر. این نکته قابل ذکر است که نسخه پلی‌استیشن ویتای بازی در ژاپن به مانند نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و پلی‌استیشن ۳ در ماه مه سال جاری عرضه شده بود.

تریلر و تصاویر جدیدی از عنوان Dragon Quest Heroes II منتشر شده است که می‌توانید آن‌ها را در زیر تماشا و مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید