Star Wars Battlefront در ۱۳ دسامبر به EA Access اضافه می‌شود

۱۷ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۱

EA Access به مشترکین خود بازی‌های بسیار خوبی از الکترونیک‌آرتز را ارائه داده و اخیرا تاریخ اضافه شدن Star Wars Battlefront به لیست بازی‌های رایگان این سرویس مشخص شده است.

الکترونیک‌آرتز اعلام کرد Star Wars Battlefront در ۱۳ دسامبر (سه‌شنبه ۲۳ آذر) به EA Access اضافه می‌شود و به مشترکین این سرویس در ایکس‌باکس وان اجازه می‌دهد در کنار تعداد زیادی دیگر از عناوین الکترونیک‌آرتز مانند سری‌های Battlefield ،Dragon Age و Dead Space، این بازی را هم به‌صورت کاملا رایگان تجربه کنند.

EA Access ابتدا در سال ۲۰۱۴ برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان در دسترس قرار گرفت و به مشترکین خود اجازه می‌دهد مجموعه “Vault” خود را با خرید و فعال کردن یک حساب به‌طور رایگان تجربه کنند. مزایای دیگری هم مانند تخفیفات بازی‌های جدید الکترونیک‌آرتز و تجربه بتا و دموی انحصاری بازی‌ها هم در این سرویس وجود دارند. همچنین با این سرویس قادر به تجربه بازی‌های الکترونیک‌آرتز چند روز پیش از انتشار رسمی آن‌ها خواهید بود.

Star Wars Battlefront هم‌اکنون برای پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. بازی در ۱۳ دسامبر (سه‌شنبه ۲۳ آذر) به سرویس EA Access اضافه می‌شود گرچه فعلا هیچ صحبتی از Origin Access برروی رایانه‌های شخصی نشده است.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید