تماشاکنید: مقایسه بازی Crash Bandicoot بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۱ و پلی‌استیشن ۴

۱۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۸

در جریان همایش Playstation Experience 2016 بود که شاهد نمایشی از مجموعه Crash Bandicoot N’Sane Trilogy بودیم. حال یک تریلر منتشر شده که به مقایسه این عنوان بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۱ و پلی‌استیشن ۴ پرو می‌پردازد. با تماشای این ویدیو می‌توانیم در یک نگاه به پیشرفت صنعت گیم از سال ۱۹۹۶ تا کنون پی ببریم و این پیشرفت را مورد ستایش خود قرار دهیم.

زمانی که ناتی داگ در سال ۱۹۹۶ برای اولین بار بازی Crash Bandicoot را عرضه کرد، شاهد یک اثر دلچسب و گیرا بر روی کنسول‌های بودیم. این پیشرفت همواره ادامه پیدا کرد به طوری که در بازی Crash Bandicoot 2: Cortex Strike شاهد حضور مرحله‌ی یخی و حتی در Crash Bandicoot: Warped شاهد مراحلی در زیر آب و راندن جت اسکی بودیم که بسیار دلچسب بودند.

اما بعد از عرضه بازی Crash Team Racing، ناتی داگ هیچ‌گونه ایده‌ای جدیدی برای پیاده‌سازی در این سری نداشت تا اینکه امتیاز این بازی بدست اکتیویژن رسید و ما در این سال‌ها شاهد هیچ اثری از Crash Bandicoot در بین بازی‌های رایانه‌ای نبودیم تا اینکه سونی در E3 2016 خبر از بازگشت این شخصیت دوست داشتنی داد.

اما خوشبختانه پس از درخواست پیاپی طرفداران برای عرضه یک عنوان جدید از این سری پرطرفدار و نوستالژیک، Crash Bandicoot N’Sane Trilogy معرفی شد. این محموعه شامل اولین سه‌گانه بازی یعنی Crash Bandicoot، Crash Bandicoot 2: Cortex Strike و Crash Bandicoot: Warped می‌شود که در یک مجموعه همراه با پیاده‌سازی تغییرات عمده در جلوه‌های بصری عرضه خواهد شد.

بر خلاف اکثریت ریمسترها، گرافیک این مجموعه ترکیبی از همان بازی‌های ابتدایی با قدرت سخت افزارهای نسل هشتمی است. حال یکی از کاربران یوتیوب با نام Cycu 1 اقدام به تهیه یک ویدیو برای مقایسه بازی بر روی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ پرو و پلی‌استیشن ۱ گرفته است.

در زیر می‌توانید این تریلر را دریافت و مشاهده کنید:

دانلود تریلر با کیفیت ۱۰۸۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۷۲۰P

دانلود تریلر با کیفیت ۴۸۰P

گیم‌پلی نیز تنها شامل تغییرات کوچکی شده که می‌توان به بهبود سیستم ذخیره در اولین بازی اشاره کرد.

به هر حال، با مشاهده این ویدیو می‌توانید به خوبی مشاهده کنید که تکنولوژی نسبت به ۲۰ سال قبل دستخوش چه تغییراتی شده است. لازم به ذکر بوده که این برای اولین بار است که این سری به صورت ۴K اجرا می‌شود.

بازی Crash Bandicoot N’Sane Trilogy در تاریخ نامشخصی در سال ۲۰۱۷ برای پلی‌استیشن ۴ عرضه خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید