گیلرمو دل تورو درمورد لغو عنوان Silent hills می‌گوید

13 آذر 1395 - 09:54

فکر می‌کنم خیلی از ما به عنوان silent hills فکر می‌کنیم. چه بلایی می‌توانست به سر پتانسیل موجود در ژانر ترسناکی بیاید که توسط هیدئو کوجیما و گیلرمو دل تورو در دنیای silent hills وجود داشت؟

واقعا شرم‌آور است که شرکت کونامی این عنوان را بعد از نسخه‌ی نمایشی عنوان .P.T که برای کنسول پلی‌استیشن ۴ قرار بود عرضه شود، لغو کرد؛ زیرا درحال‌حاضر ما را فقط با یک هنر مفهومی و یک تصور از این عنوان رها کرده‌اند، ما حتی دیگر قادر به بازی کردن نسخه نمایشی هم نیستیم.

به‌نظر می‌رسد که تنها طرفداران از این تصمیم ناراحت نیستند، بلکه گیلرمو دل تورو به‌طور عمومی در توییتر خود، شرکت کونامی را مخاطب قرار داده است. این اولین بار نیست که او نارضایتی‌اش را با شرکت در میان می‌گذارد، زیرا در مورد چگونه بودن این عنوان در مصاحبه‌هایش سؤالاتی را جواب داده است.

لغو عنوان های silent hills و PT توسط شرکت کونامی جزو احمقانه‌ترین اتفاقاتی بوده که من تا به‌حال شاهد آن بوده‌ام.

لعنت به کونامی.

اگرچه، کوجیما و گیلرمو به همکاری‌های‌شان پایان نداده‌اند! دیشب در مراسم The Game Awards 2016 عنوان بعدی کوجیما، یعنی Death Stranding را مشاهده کردیم؛ که نشان داد دل تورو به عنوان یک شخصیت در این پروژه حضور دارد (مگر اینکه فقط یک برجسته‌سازی باشد، ولی به نظر میرسد که او در حال تولید یا نوشتن این عنوان است).

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید