نسخه جدید Battlefield تا چند سال آینده منتشر نمی‌شود

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۱
اولین تصویر مربوط به محتوای دانلودی جدید بازی Battlefield 1 منتشر شد

با توجه به گفته‌های رئیس امور مالی الکترونیک‌آرتز یعنی بلیک یورگسن، نسخه جدیدی از Battlefield 1 برای چند سال آینده یا شاید بیشتر برنامه‌ریزی نشده است.

یورگسن تاخیر چند ساله برای عرضه دنباله Battlefield را به عنوان روشی برای کمک به افزایش سود الکترونیک‌آرتز توسط Battlefield 1 توصیف کرد.

با توجه به اینکه تعداد بازی‌بازان Battlefield 1 در زمان عرضه دو برابر Battlefield 4 بود (به‌خصوص اینکه بخش چندنفره Battlefield 1 به‌خوبی کار می‌کند)، ساخت نسخه جدیدی از سری Battlefield به این زودی‌ها،  می‌توانست باعث از دست رفتن پتانسیل Battlefield 1 شود.

با در نظر داشتن اینکه در بخش چندنفره و تک‌نفره Battlefield 1 به اکثر نقاط جهان سفر می‌کنیم (رفتن از ایتالیا به خاورمیانه و گالیپولی و جبهه غربی)، فرصت زیادی برای الکترونیک‌آرتز وجود دارد که نقشه‌های جدیدی را بسازد و چندی پیش هم اعلام شده بود ارتش روسیه و فرانسه به عنوان محتوای دانلودی به بازی اضافه می‌شود (که احتمالا علاوه بر ارتش آن‌ها، نقشه‌های جدیدی هم برای بخش چندنفره در فرانسه و روسیه در دسترس قرار می‌گیرد).

اگر واقعا قرار است نسخه جدیدی از Battlefield تا سال ۲۰۱۸ یا بیشتر به بازار نیاید، بنابراین بازی‌بازان زمان زیادی برای تجربه Battlefield 1 و هر نقشه اضافه‌ای که به آن اضافه می‌شوند را دارند. این مدت زمان همچنین به دایس و الکترونیک‌آرتز فرصتی برای تصمیم‌گیری اینکه می‌خواهند نسخه بعدی Battlefield چگونه باشد را می‌دهد. آن‌ها طی این بازه زمانی می‌توانند به این فکر کنند که آیا بهتر است به جنگ‌های امروزی برگردند یا جنگ سرد (شاید ویتنام یا کره) یا شاید هم راه Battlefield 1 را ادامه داده و یک جنگ جهانی دوم به سبک Battlefield را بسازند.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید