گیفت کارت
گیفت کارت

جزئیات بیشتری از محتوای سال آینده Rainbow Six Siege منتشر شد

۱۱ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۱۸
جزییات محتوای دانلودی بعدی بازی Rainbow Six Siege پیش از پایان سال ۲۰۱۶ منتشر می‌شود

پس از آنکه یوبی‌سافت خبر از تایید عرضه به‌روزرسانی سال دوم Rainbow Six Siege داد حال شاهد اعلام اطلاعات بیشتری راجب آن هستیم.

در سال دوم شاهد عرضه ۸ اپراتور جدید و چهار نقشه جدید خواهیم بود. این اپراتورهای جدید از کشورهای جدیدی هستند که در ادامه مشاهده خواهید کرد.

  • در فوریه سال ۲۰۱۷ دو اپراتور جدید از اسپانیا به‌همراه یک نقشه رایگان جدید در دسترس قرار می‌گیرد
  • در مه سال ۲۰۱۷ دو اپراتور جدید از هنگ گنگ به‌همراه یک نقشه رایگان جدید در دسترس قرار می‌گیرد
  • در آگوست سال ۲۰۱۷ دو اپراتور جدید از لهستان به‌همراه یک نقشه رایگان جدید در دسترس قرار می‌گیرد
  • در نوامبر سال ۲۰۱۷ دو اپراتور جدید از کره جنوبی به‌همراه یک نقشه رایگان جدید در دسترس قرار می‌گیرد

همچنین نخستین دو اپراتور جدید و نقشه جدید بازی در اویل ماه فوریه (بهمن‌ماه) انتشار می‌یابند. یوبی‌سافت قول اسلحه‌های جدید درکنار بهبودها و ویژگی‌های شخصی سازی جدید را داده است.

با توجه به لیست منتشر شده از یوبی‌سافت درکنار چهار به‌روزرسانی بزرگ، به‌روزرسانی‌های کوچک دیگری نیز انتشار می‌یابند. همچنین یوبی‌سافت سیزن پس دومی نیز برای بازی Rainbow Six Siege انتشار داده است. شما با خریداری این سیزن پس می‌توانید به‌سرعت به اپراتورهای جدید دسترسی پیدا کنید و همچنین زودتر از کاربران معمولی از آن‌ها استفاده کنید. در غیر این صورت باید با جمع‌آوری ارز داخل بازی به خریداری این اپراتورهای خاص بپردازید. با انتشار سیزن پس دوم Rainbow Six Siege، سیزن پس اول این بازی حذف شده است.  سیزن پس دوم دسترسی به اپراتورهای سیزن پس اول نمی‌دهد و در عوض یوبی‌سافت محتوایی با نام Legacy Operator Bundle را به‌قیمت ۲۰ دلار به‌فروش گذاشته که با خرید آن ۲۴۰۰ ارز داخل بازی (R6 Credit) دریافت می‌کنید و با آن می‌توانید اپراتورهای فصل اول را خریداری نمایید.

در کنار محتویات جدید یوبی‌سافت دو نسخه دیگر از Rainbow Six Siege معرفی کرده است. نسخه اول با نام Year 2 Gold Edition است که دارای بازی و سیزن پس دوم خواهد بود و ۸۰ دلار قیمت دارد. نسخه دوم هم Complete Edition نام گرفته که دارای سیزن پس دوم و بسته Legacy Operator Bundle است و برای شما ۱۰۰ دلار هزینه خواهد داشت. این دو نسخه ویژگی‌هایی دیگری نیز برای شما خواهند داشت که در ادامه مشاهده می‌کنید.

Year 2 Gold Edition

Complete Edition

 

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید