تاریخ آغاز بتای آزاد Gigantic مشخص شد

۹ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۹

بتای عنوان MOBA رایگان Gigantic که توسط Motiga ساخته شده است، در ۸ دسامبر (۱۸ آذر) برروی کنسول ایکس‌باکس وان آغاز خواهد شد و در Xbox Game Preview و ویندوز ۱۰ قرار خواهد گرفت.

Gigantic بازی خوبی به‌نظر می‌رسد اما در صحبت‌هایی که با سازندگان آن انجام گرفته بود، فهمیدیم که مشکلاتی در ساخت و انتشار بازی وجود دارند و این بتای آزاد که تا چند روز دیگر آغاز می‌شود، شاید نشانه‌ای بر این باشد که همه چیز روی روال قرار گرفته و به خوبی پیش می‌رود.

جیمز فینی (James Phinney) به‌عنوان تهیه‌کننده‌ی Gigantic درباره‌ی آن گفته است:

 ما تلاش می‌کنیم با Gigantic، یک تجربه‌ی رقابتی جدید خلق کنیم. Gigantic در طول توسعه‌اش، به خاطر سبک هنری منحصر به فردی که دارا بود، مورد توجه قرار گرفت. همچنین گیم‌پلی و محیط آن در جذب توجهات دخیل بودند اما با این حال، هدف ما چیزی فراتر از این‌هاست.

ما به دنبال ساخت یک بازیِ پر از لحظه‌های سخت و انتخابات استراتژیک تاثیرگذار بوده‌ایم که راه‌های زیادی برای رسیدن به هدف‌مان وجود دارند و همیشه ممکن است که بازگردید، برنده شوید و به خواسته‌ی خود برسید. بتای آزاد و قرار دادن آن در برنامه‌ی Xbox Game Preview، بخش جدیدی از پروژه و اهداف ماست. ما واقعا دوست داریم که با کمک بازیکنان، مشکلات Gigantic را حل کرده و بهبود بخشیم و ساخت آن را به اتمام رسانیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید