گیرباکس احتمالا در Game Award 2016 بازی جدید خود را معرفی می‌کند

۵ آذر ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۸
توضیحات استودیوی Gearbox درباره بازی Borderlands 3

اینطور که به‌نظر می‌رسد استودیوی خوش ذوق گیرباکس قصد معرفی عنوان جدید خود در Game Award امسال را دارد. Game Award 2016 در هفته آینده برگزار می‌شود.

استودیوی گیرباکس که در کارنامه خود خلق سری تحسین شده Borderlands را دارد، خبر از معرفی چیز جدیدی در Game Award امسال می‌دهد. رندی پیچفورد از استودیوی گیرباکس در پاسخ به توییت یکی از کاربران که نوشته بود ساخت بازی با جهان دو عنوان Duke Nukem و Gears of War بسیار جالب به‌نظر می‌رسد چنین نوشت:

در یکم دسامبر ما چیزی را معرفی خواهیم کرد که تو احتمالا خیلی از آن لذت میبری :)

احتمالا منظور پیچفورد معرفی بازی جدید گیرباکس بوده که المان‌های بسیاری از این دو عنوان را خواهد داشت. استودیوی گیرباکس همچنین مالک آی‌پی Duke Nukem نیز است و همچنین پس از ساخت Duke Nukem Forever و شکست آن، این استودیو قول ساخت دوباره این سری با استراتژی جدید را داد؛ پس می‌توان به معرفی Duke Nukem جدید نیز امیدوار بود.

ما حق انتشار سری پرطرفدار Duke Nukem را تنها برای عرضه Duke Nukem Forever بدست نیاوردیم. مطمئنا عناوین دیگری نیز در آینده انتشار خواهند یافت.

در سال ۲۰۱۳ پیچفورد از هیجان عرضه دوباره سری Brothers in Arms گفت اما به این نکته اشاره کرد که بازی هنوز در مرحله پیش تولید قرار دارد. در سال ۲۰۱۵ نیز شاهد اشاراتی به عنوان جدید سری Brothers in Arms بودیم.

بسیاری عاشق داستان و فضای Brothers in Arms بودند و ما نیز هیچگاه نتوانستیم داستان بازی را به اتمام برسیم. خود ما در استودیو نیز بارها گفته‌ایم که چقدر علاقه‌مند به بازگشت در دنیای Brothers in Arms هستیم.

از طرف دیگر در ژانویه ۲۰۱۵ بود که گیرباکس خبر از ساخت نسخه سوم Borderlands داد. طبق گفته آن‌ها بازی قرار است بزرگ باشد و برای کنسول‌های نسل هشتم انتشار یابد. از طرفی تیک-تو نیز در گزارشات مالی خود به درحال توسعه بودن Borderlands جدید اشاره کرده است.

در هرصورت ما این را می‌دانیم که گیرباکس قرار است در Game Award 2016 چیز جدیدی معرفی کند. باید تا یکم دسامبر منتظر بمانیم و ببینیم این استودیوی چه برنامه‌ای دارد. آخرین بازی استودیوی گیرباکس عنوان Battleborn بود که نتوانست به‌خوبی ظاهر شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید